bugün

Amerika ile Çin arasında yoğun şekilde yapılan siber savaştır.

Canlı izlemek için: http://map.ipviking.com

Detaylı bilgi: http://adinisenkoy.org/ul...ber-savasi-canli-izleyin/
izlemesine bayıldığım savaş. vallahi boşboş bakıyorum ama eğlenceli. O değilde neden amerika ben tek siz hepiniz diyo aq.
gangbang kıvamında geçen savaş.
Bir süre sonra tarayıcıyı kasabilir. Arada bir sayfayı yenilemekte fayda var.
çinle rusya arasında da küçük çaplı bir sürtüşme olan savaştır. amerikayı şamar oğlanına döndürmüşler.
Herkes tek bir noktaya amerikanın saint louis şehrine saldırıyor buna amerikalılarda dahil. Anlamakda zorluk çekdiğim durum.
hala devam eden savaştır.
Eyc of tadındaki savaş.
Çindeki bütün küçük çocukların bilgisayar başına geçirilerek hepsinin sürekli enter tuşuna basmaları sonucu çin in fark attığı savaştır. Adamlarda o kadar çok insan varki, virüs yolu ile zombi bilgisayar elde etsen dahi o kadar fazla kullanıcıya erişemezsin.
ne savaşı oluğunu merak ettiğim nasıl katılınacağını bilemediğim savaş.
daha çok çin'in amerikaya saldırması, amerikanın da vurma abi diye inlemesi gibi görünen savaş.

la çin'e saldıran yok?
Obama bize bahmiyi.
Gerçek olup olmadığı merak edilen.
bizlerinde saldırılar ile yapmamız gerekendir.

Gerçi çin ddos ile dünyanın mına koyar.
Türkiye' de Sakarya dan Meksika ya saldıran insan gördü bu gözler. Artık ölsem de gam yemem...
biri açıklasın nedir bu olay neye yarıyor ciddi birşey mi.
Aynı zamanda, Ukrayna ile rusyanın da çatıştığı siber savaştır.
nasıl bir azim ve zeka ise, koniçivalar işi götürmektedir efenim. binlerce siber saldırının kaynağı olmasına rağmen hiçbir siber saldırının hedefi olmamıştır. olamamıştır.
iddaa kuponu oynamışcasına an be an takip ettiğim savaş.
(bkz: çin gizli servisi)
haydi çayna haydi çayna haydiiii
tam zamanı tam zamanı şimdiiii.

Usa'nin piçleri durduramaz bizleri.

Vur vur inlesin
göt abd dinlesin

şeklinde tezahürat tuttuğum savaş. O değil de ortadoğu yanıyor yine amk. Amerika'da coni osursa ortadoğu'YU bok götürüyor.
eğlenceli bir şeye benziyor. Biraz izledim. Sakarya'dan Doğan iletişim baya aktif saldırıyor Allah ne verdiyse.
son 3-4 gündür, çin'in amerika'ya insan gibi saldırmadığı savaştır.
ÇiNLiLERiN iKMAL NEDENiYLE ZARAR GORECEGi SAVAŞTIR, AMERiKAYA AVRUPA UZERINDEN SALDIRIYORLAR, SALDIRIN PASiFiK UZERINDEN!*
Herkesin amerikaya hallendiğidir.