Hoşgeldmiş yeni yazar. Inşallah bakiredir.
hoş bulan yazar. seversiniz umarım beni.
Bugün 100 nickaltı alacak yazar. Destek bekliyoruz arkadaşlar plizz. Bir nickaltı da sen gir.
Nickini okurken uykumu getiren yazar, nickini okuduğumun yazarı.
Eşcinsel eğilimlerini sözlük üzerinden tatmin etmeye çalışan bir diğer kullanıcı, sözlük jargonu ile ifade etmek gerekirse, harun abi,

üstelik de çirkindir. 31 çekmeyi cinsel performans sanacak kadar da sevişmişliği yok, Kıyamam, bir de kızın birine aşık onun için ağlıyormuş.
Ses etmeyin uyusun yazarı.
Çift cinsiyet özellikleri göstermesinden mütevellit taze mi bitti topik feyki olduğunu düşündüğüm yazar.
ismael abiye seslencektim gene sözlüğün formatını seviyolar diye ama meğer seksy bi yazarmış... çk ttlsn cnm ya
tanışılası buluşalısı yazardır hoşgelmiş.
bu başlık altında popüleritesi tavan yapıcak olan yazar.
çok saf bu yahu. uyarımız olsun; "kız seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler."
(bkz: hoşgeldin harun abi)

Bu entry yazar açıp gösterdiğinde kendini imha edecektir.
sevgilimdir yavşamayın sakın derim. yavşayanın üzerine ninja turtles salıyorum haberiniz olsun!
Aferin size, sakın sarkmayın yoksa ninja abilerim sizi törpüler.
(bkz: 30 cm damarlı)
bir gün içinde 25 tane nick altı alan kız yazar. yani kız sanıldığı için coşmuş nick altı. lan helal olsun size be valla helal olsun. nasıl da biliyorsunuz işinizi, sözlükte popüler olmanın yolunu.

kızlarla ilgili bir tane başlık görünce hemen "benim bu, biz kızlar böyle yaparız" deyin ve gelsin övgüler, gelsin nick altı ahey ahey ahey. ne yazmış bu? hiçbir şey. 15 entryle 25 nick altı almak sadece cinsiyetiyle alakalı bir şey.

lan ben 2 ay melda35 olarak yazdım ve sadece nickim yüzünden demediklerini bırakmadı millet. neyse ki nick değiştirme olanağı sağlandı da kurtuldum bu durumdan. bir şeyler yazmayı deneyin, gelip burda kız olduğunuzu belli ederek prim yapmayın lan.
''diyen erkek''lerle ilgili başlıklar da açmaya başlamış sözlük kızıdır. ulan rahat dur hatun. tamam genişiz dedik de bu kadar değil...
Anladığım kadarıyla nik değiştirmiş yazar, ancak ilk niki hatırlayamadım, belki de değiştirmedi hep zzz idi, ama ateşli azgın hatun yazar entarileri girdiğini hatırlıyoruz, şimdi de maço erkek olmuş,

Üstte de yazdığım gibi içindeki eşcinsel temayülleri sözlük üzerinden tatmin etmeye çabalayan bir diğer yazar, ayıp değil, şurda bununuapan onlarca insan var, sonra sana uuu memeni yalarım, uu kalçalarını avuçlarım mesajları falan atarlar bakarsın da kıçın kaşınır. Hehe yazık ya.
yüksek olasılıkla eşcinsel düşük olasılıkla taze mi bitti topik nickli dengesizin yeni görünümü.
çok garip, pek kaka, pek çok berbat bir nick.
çernobil'in etkilerinin türkiye'de hissedildiğinin canlı örneğidir. normal bir sperm ortaya böyle bir yaratık çıkaramaz.
kiskanilan yazar.
sözlüğün en sevilen yazarlarından biri. evet.
inşallah kızdır.
zirvede nickini nasıl telaffuz ttiği merak konusudur.