hayatın gülen yüzü, zirvelerin ve sözlüğün neşesi ve en önemlisi insanları umut dolu geleceklere inandıran ve kendisine taptıran bir semboldür.

dolgun göğüs önemli bir ayrıntı. kim istemez ki azizim dolgun ve beyaz bir göğüs ile emzirilmeyi? neyse konumuza dönelim.

geçenlerde kankilerim ile gizli bir zirve tertipledik... liseli veletlerle uğraşmayalım diye de elbette kovana koymadık bu zirveyi. zirveye gitmeden önce mesaj kutum parıldadı. mesajı atan sözlükte mesaj ile erkekleri baştan çıkaran kız idi... hani şu muzip olan.

-iihihhi kemalciğim ben de geleyim mi?
+nereye yahu?
-zirveye?
+ne zirvesi?
-her şeyden haberim var iihihhihi...yarım saat sonra zirvede buluşuruz.... muck... (.).)

dedi ve mesaj kutumu suratıma kapadı. yarım saat sonra zirvenin yapılacağı evde idik. bizim muzip kız hemen ev sahibi azizeme yardımcı olmaya başladı. misafirlere ne içersiniz diye sormakta idi falan...

-ne içersiniz?
+kola.

kız verdi kolayı. kimisine fanta kimisine vodka... sıra bana geldi.

-kemalciğim ne istersin ihihihih.
+biraz üzüm suyu alayım.
-tamam da mutfağa gel.
+neden yahu?
-sana ellerimle içireciğğüüüm yoksa içemezsin.

e yaz sıcakları azizim. boğazım kuru. geçtim mutfağa... bir de ne göreyim. bizim muzip kızın elinde sürahi. başladı göğüslerine dökmeye...

-yahu azizem ne yapıyorsun?
+iihihihhi iç bakalım.

o ara üzerindekileri de çıkardı çıplak kaldı. ben de susuzluktan kızın memelerini emmeye başladım.

-hüüüüp oh eline sağlık azizem, lüüüp oh memene sağlık azizem.
+oyşhhh! cemal tahrik oluyorum.
-hüüüüppppp... geçti susuzluğum azizem sorry! esen kalınız...

işte böyle azizim. sevdiğim iki lezzet olan üzüm suyu ve dolgun göğüs olayına giriştim. nasıl mıydı? ılık bir sonbahar sabahında yağmur sonrası toprak kokusu gibi...
güncel Önemli Başlıklar