bugün

ZAMANINDA KORUNMA YONTEMELERI YOKTU HACI, SEVISIP HAMILE KALDIGINDAN COCUGU KIMDEN BULMAKTA ZOR OLACAGINDAN, ONAMI BENZIYOR, BUNAMI BENZIYOR FALAN UGRASILMAZDI, O YUZDEN YASAKLANMISTIR SANKI. HA EVLENDIKTEN SONRAYLA KIYASLAMAYIN AQ EVLENMDENE ONCE ZINA OLMUYORMU. OLMUYORMU LAN YOKSA. IYI IYI OZAMAN. EVLENINCE BEN YAPMAM ZATEN.
babandan başka kimse ananı sikmesin diye.

not: bu cümle aynı zamanda evlenmeden önceyi de kapsar. az geniş düşünün.
burada ki düşük zekalı mümin arkadaşlar anlaşılan zina deyince evli birinin başkasıyla ilişkisini anlamış. bahsedilen o değil evlenmeden önce cinsel ilişkiye girmek. evlenmeden önce cinsel ilişkiye girmenin kime ne zararı olabilir? hadi size dokunuyor diyelim. tanrıya neden dokunuyor?
insan insanı dikermi hiç aklım almıyor anlayamıyorum tabii ki günah manyakmısın şapşikkk.
Aile ve eslerin birbirine bagliligi, ruh sagligi,guven ve de cocuklarin alacagi egitim,yetisme ortamlari acisindan onemlidir. Iste zina bu saydiklarimin hepsine zarar vermekle beraber, insanin kendisine olan saygisini da alip goturur,yok eder. Zina aile baglarini yakan, yok eden bir dinamittir. Insanin nefsine hakim olmasi zordur. Hele de gunumuzde zinaya yonlendiren bu kadar fazla uyarici var iken, kendimize sahip olmaliyiz ki hayvanlardan bir farkimiz olsun. Unutulmamali ki Allah bize bu akil ve iradeyi bosuna vermedi.
bu zevk meselesi karşı cinsi aşağılamaktan baska bir şey değildir. allah ın zinayı haram kılması, zinanın çirkin ve kötü bir iş oldugundan dolayıdır. 'sorgulamadıgım dine nasıl mensup olabilirim' diyenler, yüzde yüz eminim ki hz. peygamber hayatta olsaydı o bile sizi imana getiremezdi, bundan emin olun. islamı zaten kafanızdan atmıssınız.

tanım : islamı kim ne yaparsa yapsın kabul etmeyecek, kabul etmemelerinin gerekçesi olarak gösteren kişilerin sorduğu soru.
sahipsiz çocuklar olmasin diye olabilir.
kur'an baz alınırsa, büyük ihtimalle ailenin kutsallığı ve mahremiyetini savunmak için.
Yaratici kiskanctir. Şehvet sahibi oldugu kadar Akil sahibi olan insanlarin bu tip igrenclikler yapmasini hoş görmez zira bunu benimsemeniz için inancli olmaniza da gerek yoktur sadece biraz ahlak.
Herkesin kaderi bellidir kaderindeki kız veya erkekler bellidir.erkekler için söylüyorum sen gidip bir kızla yatıp zina edersen o kızın asıl sahibine haksızlık etmiş olursun.bu durum kızlar içinde geçerlidir.şu unutulmamalıdir ki zina eden birinin layigi yine zina edendir.o yüzden zina çok büyük günahtır haramdır.nokta.
mesela piç olmayın diye olabilir mi?
Bilemedim.
(bkz: ya sen ne kadar salak salak sorular soruyorsun)

Kutsal dinlerde zinanın neden yasaklandığını öğrenmek isteyen kişi sorusudur.
çünkü allahin emridir.
zina haram degil düşünsenize önüne gelenle yatiyorsun ve bir dünya gayri meşru çocuk olacak ortalik islam birseyi yasakliyorsa insanin iyiligi hayanin bozulmamasi icindir.

he zina yapmiyormuyum yapiyorum ama bunun yanlis olmasi kaydesini degistiremez.
içinde hayvani duygular barındırdığı için ve yeryüzünde ki aklı başında, düşünebilen tek canlı insan olduğundan bi farkımız daha olsun diyedir heralde.
zina neden haram islam dinin'de tek anlamadığım olaydır. mesela muhteşem yüzyıl eski'leri anlatıyosa adam hergün halvete giriyor değişik kızlar'la o günah değil'mi?
günah ve haram kişinin kendine karşı hissettiği duygulardır.

kitaplar yazar çizer uygulama ise yine sizin bildiğinizi yapmanızdır.

Aşk ile yapılan bir sevişme nasıl zina olabilir ki ?
Müslümanlar evlenmeden sevişmesin elleri şey etsin diye konular değişik bir kural.
bu soruyu soran veled-i zinalar çoğalmasın diye haram.
Annen ve baban sabit olsun diye kuzum yoksa kim sahip çıkacak mandalara.
Nesil karışmasın diyedir.

Kardeş olduğundan habersiz gayri meşru çocukların ileride olası ilişkilerini önlemek, bunun haricinde ise miras kontrolü için zina ezelden beri yasak sayılmıştır.
evlenin
çılgınlarca sevişin seks yapın
bir sebeple ayrılın.

tekrar evlenin
çılgınlarca yiyişin ve seks yapın
bir sebep olmadan ayrılın.

yine yeniden evlenin
hunharca sevişin
ah almayın
anlaşamayıp ayrılın..

adı zina olmasın ama yolu böyle olsun..
zina denilince insanın aklına neden direkt olarak üremenin geldiği konusu anlaşılmayan konudur.

zina dediğiniz hadise illede üremek değildir.

gel kardeşim anlatayım; kişiler flört, tanışma dönemlerinde ne istediğini, beklentilerini açık şekilde anlatırsa ya da aile baskısı, din baskısı olmadan karşısındaki ile görüşürse ve en son da toplum, kişiler anlaşamadığında arkalarından mal mal şerefsiz dedikodularını yapmaz ise kısacası insan olmasını öğrenirse ne zina kalır senin dediğin biçimi ile ne de birbirini aldatan, arkadan iş çeviren çiftler kalır*.

şimdi sen kendi cinsel organına sahip olamıyorsun diye tüm insanlığa zina yasak demene gerek yok.*.

insanları baskı altında tutmaktansa otur düşün eğitimini iyi ver. yook o zaman altın, bolluk içinde geçiremeyeceksiniz değil mi yaşamınızı? tüm dinlerin din adamları...*
herkesin kaderi bellidir kaderindeki kız veya erkekler bellidir.erkekler için söylüyorum sen gidip bir kızla yatıp zina edersen o kızın asıl sahibine haksızlık etmiş olursun.bu durum kızlar içinde geçerlidir.şu unutulmamalıdir ki zina eden birinin layigi yine zina edendir.o yüzden zina çok büyük günahtır haramdır.nokta.
(bkz: çöplerden çıkan bebek cesetleri)