bugün

Bu sene çadırımla katılacağım festivıl. Eski Rock'n kok'çulardan kim kaldı.
Gene ne kadar işsiz güçsüz ayyaş Abazan tip toplanıp memleketin ağzına edecekleri sözde festival. Yasaklasalar da rahat etsek. Evet.
Gruplar belli değil mi ya ben bulamadım internette.
Uludağ sözlük yazarları olarak orada toplanalım ve birlikte çadır kuralım diyorum yineliyorum.
Artık seneye festivali. Şu okulu bir halledelim hele.
Müzik bahane olan yer.
Çanakkaleye taşınmadan önce zeytinlide yaşıyordum ve gerçekten müziğin bahane olduğu yer, iğrenç bi ortam. He tabi o ortama girmeyip adam gibi müziğini dinleyip eğlenebilirsin onun haricinde çok bok bi yerdir.
2016 gitmiştim bu senede gitme planlarını yapmaya başladım gidecek arkadaşlara tavsiyem ilk defa kamp kuracaklarsa hiç o topa girmesinler temiz temiz pansiyonda kalın tuvaletti banyoydu rahat rahat takılırsınız kamp alanında bunlar çok sıkıntılı bide mümkünse kalabalık gidin hem daha eğlenceli olur hem birbirinizi kollarsınız gelen herkesin niyeti eğlenmek değil çünkü, festival bitice akçayı bir dolanın sahil boyu sonra geçin pansiyona duşunuzu alın yatın sabah çok güzel kahvaltı yapılabilecek yerler var oralarda patlatın kahvaltıyı gündüz çok yormayın kendinizi kafelerde falan takılın havada sıcak akşama enerjinizi harcamış olmayın he bide hektor diye bağırmayın benden tavsiyeler bu kadar gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler belki bu sene zrfde bi zirve yapıp ilk defa katılacak arkadaşlara yardımcı olabiliriz.
ya pogo mogo yapıyo ya bu özenti göt metalciler.
yemin ederim tokatlayasım geliyo ya gerizekalı sen kimsin benim omzuma çarpıyosun yağlı saçlı sikko.
bir w.o.a 2017 olamayacak festivaldir. *

yanıma +1 alıp geliyorum. biletler, çadırlar falan herşey hazır. sözlükçü arkadaşlar olarak toplanırsak eğlenceli olacağını düşünüyorum.

hadi organize olalım diyen arkadaşlar varsa mesajlarını eksik etmesinler.
2 yıl aradan sonra bu yıl gitmeyi düşünüyorum, umarım hatırladığım gibidir hala, ilk defa gideceklere tavsiye olarak çadırı boş verin bir pansiyonda kalmanızda fayda var.
balıkesir merkezden kondom,ped ve benzeri cinsel malzeme satmak için geleceğim festivaldir.
heralde 3 günde 40 bin liralık vurgun yaparım inş.
Kampa gelemiyorum ama konser alanında organize olunacaksa beni de yazın. Tek gelmek durumunda kaldım malesef (evet, herkes on yargili abv) bari zirve yapalım ulusozluk olaraktan.
ben 19lu 20li yaşlardayken vardı bu dandik organizasyon, demek hala var.

rock n coke gitmeye parası yetmeyenler giderdi buna daha çok. amaç ise belli; çadır kurup mümkünse çadıra kız atmak.

çok raknrolla ortamlar harbiden, sizi gidi fakir marjinaller sizi.
gençler gerçekten festival bok gibi he 3 4 sene üst üste gittim mi gittim sonra dedim ki ne festivaller var anasını satayım. yani gidin abartmayın sonra sizde neler neler var göreceksiniz. ayata var önümüzde.geçen yıllarda neon tree of life vardı
rock mock yok o türkiye de rock mu var gözünüzü seveyim.
Duman neden yok diye düşündüren hipi organizasyonu. Evet.
Ceylan ertem vardı son afişte göremedim. iptal mi yedik acaba?
Gitmeye değmeyecek festival benden demesi arkadaşlar 2007 de gittiğimdede aynı idi 2017 dede çünki çadır alanı berbat içeri giriş aranma sıra beklemek sıkıntı duşlar yetersiz.orada kiralık bir pansiyon ev otelde kalmadıkça onermeyecegim festivaldir.
iki adet 4 günlük kombine biletim var, gidemeyeceğim için satıyorum isteyenler yeşillendirsin.
organizatörleri biraz vizyonsuzdur. her sene şebnem ferah, duman böğaaaak geldi be kardeşim? adam kalmadı mı yani?
Hector diye bagiran ilk kisiye cadir kazigi saplamak icin hazir buludugum festi... saka lan saka, bagiran bagirsin. Bunca gerginlik icin senenin 5 gunu yarini dusunmeden hareket etmek cok guzel oluyor. Bunlara takilicaginiza eglencenize bakin. Icin, sicin, eglenin. Iyi eglenceler.
Arkadaşımın satışına gelip Yalnız katılacağım festival. Takılmak isteyen olursa mesajlarını eksik etmesinler.
Pogocu tayfalar olmasa bir nebze çekilir festivalde. Başlarda güzel bir etkinlikti. Sonrada her güzel şey gibi boku çıkarıldı. Gidenlerin %80 ni rocktan filan anladığı yok. Hatta bu bu %80 ni müzikten bile anlamadığına eminim. Amaç ya karı, kız düşürmek ya da salak salak kafa güzel takılmak. Hoş sohbet haller filan yok yani. Herkes ego peşinde.
2016 itibariyle şişirilmiş bir balondur.
Bu yıl mutlaka katılmaya çalışacağız galiba. Yani ben çok istiyorum. Olur inş, dinimiz amin.

Edit :bu yıldan kastım 2018. Evet.
Çadırda kalıcaklar eşyalarınıza dikkat edin hırsızlık olayı çok var.