bugün

leyla ile mecnun'un en iyi leylası.
iticidir. iyi bir insan olabilir ama çok iyi bir aktris demek yanlış olur.
güzeldir; şirindir; tipik üniversitede aşık olunacak, birkaç ay vakit geçirilecek (o sizinle vakit geçiriyor, siz sevgiliyiz falan sanıyorsunuz) ve ayrılık halinde unutulmayacak kızdır. erkek kankası yoktur çünkü hepsi yavaştan yavşar. tanımayan ve tanımak isteyenler instagramdan asılmaya çalışır, gece vakti fotoğraflarını beğenip yakınlaşmaya gayret ederler. bunun gönlünde başkası vardır, yüz vermez falan. öyle bir kız tipi var, güzel yani. şirin de aynı zamanda. durduk yerde çılgınlıklar yapıp kendine hayran bırakacak, kızdığınızda kedi gibi bakıp kendini affettirecek, başkası ile evlenseniz de aklınızda kalacak bi kız.

amma velakin, iyi bir oyuncu değil bu arkadaşımız. figüran olur, otobüste yolculuk eden başrol oyuncusunun arkasında güzel görünür, hemşire rolü oynar, hastanın odasına girip gördüğü davetsiz misafire "sizin ne işiniz var burada?" der. reklamlarda gofret yer 30 saniye, şaşkın bir suratı olduğu için %70 indirim dersin, şaşırır. gerçi %10 desen de şaşırır. hatta ve hatta indirim yok desen bile şaşırır. oyunculuğunun gücü bu kadardır yani. oynayabildiği tek bir his ile teklifler alıyor lakin. beni de bu şaşırtıyor. muhtemelen üniversiteli bir kızı oynadığı -aaa çok şaşırtıcı- bir dizi vardı, bir çocuk buna aşık oluyordu. beni böyle sev miydi, bir teselli ver miydi adı emin değilim. orada saf üniversiteli kızı oynamıştı, muhtemelen izleyici bu kızın saflığını gördü, o dizide bağrına bastı. saftır bizim kız, koruyalım kollayalım dedi. öyle tutturdu gidiyor.
büyük yerden torpilli. yoksa her yayından kaldırılan işten sonra, yeni bir başrol alacak kapasitede oyuncu degil.
şaşkın.
görsel
oyuncumsu kişi.
kesinlikle güzel değildir.ama müthiş sempatik, tatlı biri.recep ivedikteki halleri ve mecnunla olan tripleri eğlenceliydi.
zeynep çamcı, çamcı değil oyuncudur.
öncelikle şunu söyleyeyim zeynep ismini çok severim çoook eskiden beri. zeynep isminde kimi tanıdıysam hep iyi insanlardı. zeynep çamcı'da çok tatlı birisi gerçekten. oyunculugu falan da gayet güzel. kendini izlettiren bir yapıya sahip.
tşörtü neden kotun içine sokmuş?
pek öyle güzel değil ama yine de türkiye standartlarına bakıldığında ciddi bir yeri var güzelliğinin evet.
görsel
çok tatlı degil mi sizce?
Arkadaşlar hepinize büyüyü bozacak açıklamayı yapıyorum. Bu kız güzel değil. Ama bu kız hepiniZin bi ara kestiği, inceden hoşlandığı, bi elektriklenme yaşayıp unuttuğu eski okul arkadaşı, yan binadaki komşu kızı, dersanede kantinde hep rastladığınız kız, otobüste hergün denk geldiğiniz kız gibi biri.

Bütün sempatisi bundan. Şimdi dağılabilirsiniz.
aslında güzel değil, şirin de değil ama miy miy konuşma tarzından mı, yoksa küçük emrah gibi kaş bükmesinden mi bilmem göze sevimli gelen oyuncu.
"cirkin" denilemeyecek kadar guzel, "guzel" denilemeyecek kadar siradandir.
işinin hakkını veren oyuncu.
oyunculuk konusunda sürekli kendisini geliştirmeye çalışan torpille bir yerlere gelmiş oyuncu değildir. çalışma şartları ağırdır yine de işini severek yaptığı belli.
yeteneği konusunda ahkam kesecek değilim. bu işlerden çok anlamam. sizin için ne ifade eder bilmem ama yeteneği otoriteler tarafından tescillenmiştir. (bkz: altın portakal)
bıcır bıcırdır. çok sevimlidir, çok neşelidir. hayat enerjinizi katlar, mutluluk yayar.
"beni böyle sev" dizisinde , konuşmasının tuhaflığıyla beni deli eden oyuncumsu.
seyretmeyeyim diyorum . dizi güzel ,diğer oyuncular güzel , ama bu kızın konuşma tarzı deli ediyor beni.

mesela "ben geldim" diyecek

geldim
geliyorum
gelmek üzereyim
gelmiştim
gelebilirim
....
...
...şey yani gelmek.... tabi.. gel .........kem küm

gibi tüm türevlerini sayıyor.

salak mıdır nedir?
sevgili olmaz da iyi bi kanka olur kadını.
kepçe kulaklı.
abi ben bu karıya aşığım da açılamıyorum bi türlü.
insanın alıp evde besleyisi geliyor. ekranda bütün kadın oyuncular başrollerde muhteşem fiziklerle dolaşırken samimi gelmiyor ama bu kadını güzel yapan normal olması. çok da sempatik oyuncu.
yıllar önce okulda arkadaşlarıma "ya recep ivedik'in son filminde oynayan bir abla var çok tatlı yuav, çok güzel" falan demiştim de, arkadaşlar daha kızı görmeden "huaaa mal, recep ivedik filminde gördüğü kızdan hoşlanmış" diye meşale ve tırpanlarla beni kovalamışlardı.

8 yıl geçmiş aradan. şimdi herkes hoş ve güzel buluyor bu aplayı. ben o zamanlar bunu deyince dalga konusu oluyordum. iyi bari, üzerine yapışmadı recep ivedik'deki rolü. ilk filmde oynayan abla onun kadar şanslı olamadı maalesef. "keşke recep ivedik'de oynamasaydım kariyerim bitti" diyerek yok oldu. ama zeynep reis hala ayakta. ha ben kendisini takip etmiyorum ama hala tatlı bir aplaya benziyor instagramdan gördüğüm kadarıyla. *

edit: bu arada kendisine yüz olarak çok benzeyen bir italyan oyuncu var. ama adını burada söylemeyeceğim, çünkü o da oyuncu olsa da oynadıkları film tarzı biraz farklı. *
kendisini herkes recep ivedik 3'teki rolüyle hatırlar ama pek bilinmez, recep ivedik 2'de de oynamıştır. bu filmde starbucks'ta çalışan kişi bu ablamızdır.

zito!
Yeni dizisinde - adı zehra - gördüğüm oyuncu. ilk recep ivedik'te görmüştüm bu kızı eee üzerinden de 8 yıl geçti. yaşlandı amk bu minik de.
recep ivedik 3 te gördüğüm andan beri aşık olduğum güzel yüzlü kadın oyuncu.