bugün

genelliyorum; olumluya, olumsuza, börtüye böceğe, hemen herşeye dair farkındalıklarının diğer insanlardan daha yoğun-derin olması, bu yüzden daha kolay yıpranmaları...
zeki olmaları..
azıcık deli olmaları.
soru sormadan cevap alabilen insandır.
sapıtmıştır efenim bunlar.
hiçbirinin erkek olmamasıdır. ***
(bkz: zekı cevık ve ahlaklı)
ayrıntıda boğulmaları.
beni izleyin arastirin anlarsiniz. *
saçlarında daha fazla çinko ve bakır bulunması...
bu başlığa entry yazmamaları.

edit:bu abuk sabuk entryi çok iyi oylayıp en beğenilen entrylerimden yapmamaları.*
dahilikle delilik arasındaki sınırda olmaları ve bunun abartılı ve çelişkili ifadelerden anlaşılabilmesi.
çoğu kişinin farketmediği ayrıntıları cımbızla ayıklayıp, artık bu ayrıntılar ne ile ilgili ise onun bütüne varan analizini yapabilmeleri. leb demeden leblebi çeşidini söylemeleri. fakat fazla ayrıntıcı ve mükemmeliyetçi oldukları zaman, ideal ile pratikte görülen durumlar çakışmadığından genelde mutsuz olmaları.
herseye merak duymaları.
üretkenlik öncesi hafif melankoli hali... Sönük ama keskin bakış...
sorunlu olmalari. çünkü biz zeki insanlar * dünyayı herkes gibi görüp algılamayız bu da normal yaşama ayak uyduramama sorununu beraberinde getirir. bunun en uç şekilde ortaya çıkmasıda şizofrenidir. sizin anlayacağiniz dilde açıklarsak * fazla ısınmaktan motoru yakmak olarak açıklanabilir.
(bkz: beni inceleyin anlarsiniz) *
hazır cevap olmaları
(bkz: beşiktaşlı olmaları)*
(bkz: asgari ücret) * *
(bkz: beykozsporlu olmalari)
Hayatlarinda ne olursa olsun duygularini ise karistirmamalari.
boş konuşmamaları, dış görünüşe önem vermemeleri, bunun yerine insan fikirlerine önem vermeleridir.
her zaman kendilerini zeki sanmaları.
çalışmaz bunlar.