bugün

Çevrenizden gelen hiçbir ot tarifini uygulamayın bir diyetisyene gitmeyi deneyin.
Bol bol su iç .
Günde 5 litre kola için.
Bulgur pilavini legenle yiyin
Ben böyle 86 kilo verdim. Şuan 23 kiloyum.
Canan Karatay'ı ciddiye alın. Her önünüze geleni yemeyin.Bir zahmet kıçınızı kaldırıp hareket edin.

Not: göte göbeğe hayır!
Askere gitmeleri önerilir.
çok su, çok hareket, sağlıklı beslenme, düzenli uyku.. ya da bir dert edinin.
Sigaraya başlayın.
ekmek yememeye çalışın.illa yiyecekseniz beyaz ekmek yemeyin. bir yıla yakındır ekmek yemiyorum. önceleri spor salonuna gidiyorum diye azaltmıştım sonra yemeği bir kaşık daha fazla koyup ekmek yememeye başladım. tabi ki ara ara kahvaltılarda bir iki dilim yiyiyorum tamamen kesmek çok zararlı bu vücudun karbonhidrata da ihtiyacı var. bol bol su için. ara öğünleri atlamayın. kendinizi aç bırakınca vücut kıtlıkta olduğunu düşünüp yağ depoluyor, kastan yakıyor. bu şekilde verdiğiniz kilo sağlıklı olmaz. amacımız vücudu bollukta olduğunu düşündürüp yağları eritmek o yüzden sık sık yiyin ama sağlıklı besinler tüketin. hareketli olun. asansörü hayatınızdan çıkarın. ya da en azından iki üç katı merdivenle çıkın. metabolizma hızlandırıcı çaylar için. ama ara vererek , mesela bir ay içtiniz 10 - 15 gün ara verin. yoksa metabolizmayı tembelleştirirsiniz. salak gibi ciğerleriniz ağzınızdan çıkacak dereceye gelene kadar koşmayın. hafif tempolu yürüyüşler ve egzersizler yapın inanın faydasını göreceksiniz. ve en önemlisi pilates yapmanızı öneririm. bir haftada değişimi fark edersiniz. 2 kilo veriyorsanız 5 kilo gibi duruyor çünkü sizi sıkılaştırıyor. ayrıca bir durak önce inip eve yürümeyi alışkanlık haline getirmenizide tavsiye ederim. kilo vermek bu kadar kolay arkadaşlar
öğleden sonra hiç bişiy yemeyin.
Az ye, spor yap. Azdan kastım aç kal değil. dengeli beslen ve yemeğin bokunu çıkarmasan kafi. Ama spor yap. Öyle illa spor salonuna falan git demiyorum, hareketsiz kalma.

Spor olarak yatak sporu tercih eden kadınlar varsa el atabilirim.

Edit: he evet bir de uyumadan kısa süre önce yeme ve sürekli bir şeyler atıştırma.
porsiyonları azaltın, 1 saat yürüyün, yatmadan önce bişey yemeyin.
spora gidip az yiyin. ama zayıflayın. herkes düzgün fiziği olan birini ister elbet.
Az yiyin amk, yiyip yiyip yatmayın zayıflarsınız.

Kendinizi mutsuz edecek birşeyler bulun ve sabah akşam düşünüp iştahınızın kaçmasını sağlayın, mutlu olup yiyip yiyip uzanıp tv izleyip cips yerseniz zayıflayamazsınız tabi amk, azıcık kendinizle ilgilenin. Bunun öyle hapı felan yok içince -10 kilo verdirsin.
bol bol yemek yiyeceğim bir diyet listesi istiyorum.
"3 aylık el atmak" ile olacak işler değildir.
ben de çok fazla olmasa da göbekli bir insanım. çok defa zayıfladım. fakat bunlar hep kısa vadeli hedeflerdi. en son şunu anladım ki beslenmeye dikkat etmeyi ve hareketli yaşamayı bir yaşam tarzı haline getirmediğimiz sürece asla istediğimiz kiloda kalamıyoruz, kalamayacağız.
o yüzden öncelikle kısa vadeli hedeflerden vazgeçmeliyiz. ömür boyu az yemeyi ve hareketli yaşamayı götümüz yemiyorsa da zayıflamayı falan siktir etmeliyiz, keyfimize bakmalıyız.
Fed up belgeselini izleyin. Bu sizin için yeterli olucaktır. Bu belgeselin aslında obezite ile alakası yok. Kilo ve sağlık sorunlarının temeli bu belgeselde anlatılıyor. Bence tarihi değer taşıyor. Mutlakaaa izleyin bence.
önerinin kralını yapıyorum, başka da öneriye gerek yok, bunu uygulayın yeter. önerim şudur : "az yiyin".
götünüzü kaldırın yürüyün koşun azcık spor yapın ha bide o dolaptakiler bir günde bitmeyecek aylık alışveriş onlar.
Onerisini bilmem ama zayiflayin.

Size zar zor olan giysilerin cuk diye uzerinize oturmasi kadar guzel bisey yok.

Bu bence bir oneriden daha iyiydi.
Kilo kaybı değil yağ yakımı hedeflenmeli.

Motivasyon olarak kafada bir noktaya gelmeden yaşam tarzı değişmeden sağlıklı olmak çok mümkün değil.

Hayatı sevmek kendinizi sevmek gerekiyor ki motivasyon artsın.
görsel
Gereksiz yere sırf gözünüzü doyurmak için yemeyin.
Yemeyin aq.
Akşam 5 ten sonra yemek yemeyerek 1 yılda 10 kilo verebilirsiniz denendi.
Kendinize bir dert edinin. igne iplige donuyorsunuz.