bugün

ismine bakılırsa bir şeye benzemiyor gibi ama önyargılı olmamak gerek.
gişe de batacak olan film dir...
http://www.youtube.com/watch?v=sYIM477Oz8M heyecanla bekliyoruz.
geleceğe dönüş filminin çakmasıdır.
bazen iyi oluyo diyorum. heh belki bu sefer diyorum. hüsrandan başka birşey değil. türkler sadece salya sümük ağlamalı film yapsın arkadaşım. acitasyonun en güzelini yapıyorlar zaten. bilim kurgu korku gerilim hatta komediyi bile yapmasınlar. reca ediciiim.
bir döneme mizah açısından yaklaşılmış.
günümüzde yaşanan siyasi olayların, geçmişte benzerlerinin yaşanmasını konu alan ve onlar üzerinden ilerleyen bir filmdir. özellikle siyasette kimin ne yaptığının belli olmadığı şu dönemlerde tam bir ilaç gibi gelmiştir.
konsept ve dönem ortamı açısından güzel olan ve yer yer pek güldüren bir film. yine de içini biraz daha doldursalar daha başarılı bir film çıkabilirmiş; insan, eğlenmekle birlikte, bu filmde bir şeyler eksik kalmış hissi yaşıyor izleyince.
özellikle müzikleriyle sempati uyandıran , özünden kopmuş bir başkaraktere geçmişinde * kendisini bulduran eğlenmeli , ince mesajlı film . üzerinizde hoş bir tını bırakır .

bitiminde ; yaşadığımız her şeyin * bi sebebinin olduğunu söyleyen güzel özlü sözü de akla getirir .

http://video.uludagsozluk...man-makinesi-1973-109754/
Vasat film.
gerçekten izlenmesi gereken ,hoş bir film.özellikle back to the future serilerinin hastaları için kaçmayacak film...
güzel bir film.
su an show TV de yayinlanan film.
son yıllarda izlediğim en güzel türk komedi filmi.
Bokum gibi film.
Buna gülmeyenler için 22.30 da şafak Sezer in bokum gibi filmi var. Alın siz onu izleyin.

Ben Bayıldım.
An itibariyle show tvde yayınlanan babamin netten izleyip beğendim dediği benim de bazı esprilerini güzel buldugum film. Hepsini izleyemedim.
Bir film.
bu film yanında dünyayı kurtAran adam bile daha mantıklı.
gerçi orda da motorsiklet kaskı ile uzay aracı kulanıyorlardı ama uzay diyip geçiyorduk.
son zamanlarda seyrettiğim güzel türk filmlerinden.
gs maci ile ayni saate denk geldiğinden yarim birakilan film.
bir daha versenize.
(bkz: anadol stc 16)
güzel gelişen fakat kötü biten 2013 yapımı türk komedi filmi.
1.5 saatlik zaman kaybı.
filmi çöpe koy seda bakan'ı izle.

o nasıl bir duru güzellik öyle off off.