bugün

pulp fiction eyes wide shut ve requiem for a dream gibi filmler olduğundan ciddiye alınmaması gereken listedir.
aşk tesadüfleri sever.
herhangi bir türk korku filmi. gerçekten hem zamanıza hem de eğer sinemada izlediyseniz paranıza yazık. hepsinin sonun nas suresi kesin olur.

(bkz: hey allahım ya)
(bkz: bad teacher) zaman kaybının ötesi bir film.
Patlak sokaklar. sinema bomboştu sinemanın her yerinde seviştik efendim. böyle filmler bu işe yarıyor.
(bkz: zamana karşı)
KÜLT FiLM

BU ENTRY iÇiN EDiT VAKTi: *
ZAMAN KAYBI FiLM! KiME GÖRE NEYE GÖRE? SERBEST ÇAĞRIŞIMIM GELDi KÜLT FiLM DEDiM. EKSiLEMiŞLER. *
Türkçe'ye Centilmen diye çevrilen lanet film.

(bkz: The American)
keinlikle soysuzlar çetesi denen saçmalıktır. brad pitt uğruna 2 saat harcadım her seferinde daha da iğrençleşti bir dünya şiddet saçması.
205 korku odası
define kapanı
atm.

şimdilik bu.
Mahsun'un tüm filmleri.
-incir reçeli
-aşk tesadüfleri sever.
dünyanın durduğu gün
büyü isimli türk filminin olduğu listedir.
biz türklerin yapmaya çalıştığı korku-gerilim türü filmlerin tamamı. adam şeytan-ı racim koymuş filmin adını.
elin ''gavuru'' seriler halinde testere diye bir yapım hazırlar, en azından içine bir de önerme koyar, sana bir şeyler anlatır. bizimkiler ise dabbelerle dubbelerle film yapar.
kısaca türk filmleri diyelim ona.
Movie 43
ölüm yemeği
oblivion
gallowwalkers
(bkz: the descent)
(bkz: ı spit on your grave)
türk, korku ve gerilim filmleri.
fetih 1453.
(bkz: sabit kanca)
-leon
-pulp fiction
-veda (mustafa kemal'i anlatan film).
Piranha'nın yeni çevrimi ve onun takip filmi. Akvaryumunuzdaki kırmızı japon balıklarının yem yiyişini izleyin daha heyacanlı.
*yeşil yol. tom hanks'teki o saçma ve yapmacık rol, samimiyetsizlik nedir allah aşkına? resmen toy ya.
*esaretin bedeli. bir numara olmayı hiç hak etmeyen vasat bir film daha.
*forrest gump. aptal bir adamın filme çekilmiş hali.

izlemeyin, vaktinizi boşa harcamayın. bu üç film yerine recep ivedik izleyin, daha iyi vakit geçirirsiniz.
'Korkunç Haftasonu'. Ben böyle bir şey görmedim arkadaş. Zamanıma yazık. Ona vakit ayırdığım her saniyemden özür dilerim.
(bkz: One Flew Over the Cuckoo s Nest)