bugün

maalesef sadece burdur ve denizli'de bulabildiğim efsanevi gazoz.

ankara' da satıldığı yerler ısrarla aranmaktadır.
Aydın'da da bulunabilen aşırı şekerli gazoz. Ben içemiyorum mesela.
memleketimin ürünü diye abartmıyorum ama yanında niğde gazozu halt yemiştir bana göre. izmirdeyken tek özlediğim şey.
özlenendir. olsa da içsek denilendir.
memleketimin efsane tatları arasındadır. ishal olunma durumunda zafer gazoz+aspirin şeklinde kullanarak tedavi edici yönü ile de kullanılabilmektedir.
Buz gibi zafer gazoz Denizli'nin en önemli nimetlerinden biridir. Fabrikasından yayılan gazoz kokusu o kadar yoğun ve o kadar güzeldir ki her yere yayılır.
Denizli'nin geleneksel içeceği. Lıkır lıkır iç doyamazsın. En sevdiğim içecek zafer gazoz en sevdiğim e-ticaret sadeceonda com.
horozkent gazozu.

saygılar sunuyorum azizim...
Canım denizlimin canım gazozudur.
Gazoz dediğin zafer gazoz gibi olur.
Eski zafer tericihim tabiiki ama mandalina aromalı olanda güzeldir. istanbulda huqqada vardır. Hatta sanırım bir tek orda var. Yani en azından bem bir tek orda denk geldim.

(bkz: huqqa)
içmeyeli depozitolu şişesi küçülmüş efsane gazoz.
Eskisi makbul olan gazoz. Eski zafer yeşil, yeni zafer şeffaf cam şişelidir. Güzide memleketimin canım gazozudur.
Hiç içmedim tadını bimem o yüzden bir niğde gazozu değildir diyemem.
iftarda olsa da içsek.
antalya tatilime giderken burdur'dan buldum aldım. 2 litresini 2.90 tl'ye aldım. tadı muhteşem, farklı gerçekten hoş bir gazoz, özellikle de soğuk içildiğinde daha da nefis oluyor. özetle yerel olmasına rağmen güzel tada sahip bir denizli gazozu. bu nefis tadın tüm ülke genelinde satılması lazım. istanbul, bursa gibi büyük kentlerde bulunmaması tam bir saçmalık.
nepnefis bir gazoz. ama her yerde yok. 5 büyük kentin sadece ikisinde nadiren bulunması marka açısından tam bir handikap.

istanbul: yok
ankara: yok
izmir: çok az yerde bulunuyor
bursa: yok
antalya: çok az yerde bulunuyor
şu an ülke piyasasındaki en iyi gazozdur. yokluğunda niğde gazozu gider, o da yoksa uludağ gider. hiçbiri yoksa zaten niye yaşıyoruz amk. *
sadece denizli'de veya nadiren denizli'ye komşu illerde içilebilecek bir gazoz markası. diğer gazozlardan kat kat daha iyidir.
Denizli'min bağrından kopmuş muhteşem gazoz.
mete gazosun babası sandım. hakiki gazozmuş.
özlem ve hasretini çektiğim tek içecek.
zafer algöz okudum.

allah affetsin.
asla bir niğde gazozu olamaz.
Şehir dışında yaşadığım için ve zafer gazoz sadece denizlide satıldığı için bavul hazırlarken şunu giymem, bu kalsın, şunu da çıkarayım diye diye 1 şişe fazla sığdırmanın derdine düştüğüm, canım memleketimin efsanevi gazozu. Arkadaşlarımın denizliye gideceğimi duyduğu anda zafer getir zafer getir diye yalvardığı gazoz da diyebilir. Sık sık aşerdiğim için 1 şişe gönderenin 3 yıl kulu olurum.
pek bi numarası yok
bildiğin gazoz işte.
türkiye'nin en iyi yerel gazoz markası.
Piyasadaki en iyi gazozdur. Yeşil ve şeffaf şişeleri ile hatırlanır.

(bkz: Gazozda marrkaa)