bugün

ingiliz ve fransız götü yalamayı iyi bir mağrifet sanan laik itin teki dir .
atatürkçüleri iliğine kadar kuruttu, yetmedi çocuklarının rızkına da göz dikti.

Bu nedir amk! sen pedagog musun?

bu nasıl bir rezilliktir!

https://pbs.twimg.com/med...DvHyrocX0AAPSQc.jpg:large
eskiden kendisi gibi çok adam vardı, şimdi devran tersine döndü ve saray taraftarı gazeteci kontenjanı çoğaldı.

düzen bu işte. gücü elinde tutan tarafta biraz fazla olmak kaydıyla her grubun kendi kitlesini gazlayan, onlar üzerinden cebini dolduran bir borazan kontenjanı var.

bilgili, entelektüel ya da kalemi güçlü bir insan olmalarına da gerek yok.

şu sözlükte bile her 10 yazardan 1'i 2'si bunların yaptığı işi yapar.

mehmet metiner, yılmaz özdil, uğur dündar, erkan tan vs. vs.

bu adamlar bu ülkede akıl dağıtarak para kazanıyor. düşünün işte ne durumda olduğumuzu.
yine çok kısa ve öz yazmış. sözü uzatmamış, lafı dolandırmamış.

" Efendiler, hepiniz milletvekili olabilirsiniz, bakan olabilirsiniz, dahası cumhurbaşkanı olabilirsiniz, fakat sanatçı olamazsınız."
*
imza ?
cumhurbaşkanı
mustafa kemal atatürk.
*
nokta!
https://www.sozcu.com.tr/...en-metin-akpinar-2849646/
Atatürk ismiyle yayınevi açıp açmayacağını merak ettiğim boş varlık. Bomboş bir futbol karşılaşmasını izlemek ile şu adamın yazmaya aklının yetebileceği bir kitabı okumak arasında ne fark olabilir ki. Masal dinlemeye devam etmeyin. Tutarlılık ve sorgulama sizi kendi hakikatinize götürecektir.
çok tatlı bir kitap serisi var <3 kendim için alıp okumak istedim.
temiz kokmaktan, sanata, spora kadar çok şeker olmuş.
Kemalistlere bile herkes kemalist olsun ama sen kemalist olma yılmaz dedirtecek yazar. Ne zaman paraya sıkışsa google açıp kitap yazıp (!) cebi biraz doldurup para bitince evirip çevirip aynı cümlelerle boş satır boşluklarıyla yazıp yine satması insanı sinir ediyor. Şimdilerde de çocuk kitaplarına başladı onlarıda 50 yeni versiyon deneyip satsa ömür boyu kadar geçinecek parayı bulur kitaplarını alan kerizlerin sırtından.
Mustafa Kemal kitabının 182. sayfasında Atatürk'ün imzasının Vahram Çerçiyan tarafından tasarlandığını iddia ederek Atatürk'e dolaylı yoldan hakaret etmiş bir gazeteci.

görsel

Atatürk'ün imzası kendi el yazısıdır.
Bu iddia Cengiz Özakıncı tarafından çürütüleli çok zaman oldu. https://www.youtube.com/w...tVJ4&feature=youtu.be

Atatürk hakkında kitap yazmak bu kadar kolay olmamalı.
Memleketin bira içilerek kurtulacağına inanan adam değilmi bu.
Yaza doğru gene yolsuz kalır yapıştırır bi atatürk kitabı daha.

Mustafa kemal atatürk ve ben!

Nasılsa o kitaba 35 tl bayılacak koyun çok.
Kemalist diye bir akım uydurulmadan önce de var olan yazar. Herkese lakap takıp ötekileştirme sevdalılarının başlıca düşmanlarından. Kim olduğuna değil ne yaptığına bakmalısın dostum.
Mevcut yazarların içinde en iyisi,ayrıca akoğlanları hoplattığına göre görevini iyi yapıyor Yılmaz ağabey.
ne zaman yolsuz kalsa çalan donsuz dinciden bin kere iyidir.

dikkat ; dinciler hırsızdır çalar.
Yobaz-savar bir yazar.
harçlık lazımsa gel kaymakamlığa, valiliğe de sosyal yardım al, aynı kitabı baştan çıkarmanın gereği yok. gel gel utanma gör akp'nin nasıl sosyal devleti uyguladığını.
beğenilen ve dünyaca bilinen elitist olan yılmaz özdilden muhteşem bir eser; atatürk'ün varlığını yazarken inönü arkamdan vurduruyordu. bu muhteşem eseri halk tv okuyucularına sadece 86 türk lirası! yanlış duymadınız.
Akp'liler bu başlık altında ağlamasın.

Bu adamı siz yarattınız. Goy goyla para kazanıyorsa sizin eseriniz.

Toplumu kamplara ayıran siz, medyayı bastıran siz. Medya marjinal bir hale geldi sayenizde.

Birikimli ve deneyimli gazeteciler ya işşiz ya da sizin saldırılarınızla boğuşuyor.

Ağlamayın. Bu tablo sizin eseriniz. Yılmaz özdil de piyasa buldu, kullanıyor.
Kullanır hiç affetmez.
Hakkında bu kadar entry girilince yine kitap yazdı sandım.
Bu baykuş ile, dinci hocalar arasında hiçbir fark yoktur. Salak kemalistler 6-7 yaşındaki çocuklarını zehirlemeye bayılıyorlar.
öyle bir yazar ki akp tarafında olsa büyük ihtimalle şimdiden heykeli dikilmişti. hatta gördüğüm bir sürü kişi niye bizim cenahta böyle biri yok diye hayıflanıyordu. onun videolarını izleyip gülmemek için kendini sıkan ama en sonunda dayanamayıp kahkahayı basan sürüyle reisçi tanıdığım var.
görsel
Atatürk sömürücüsü.
mizah yaparak gazetecilik yaptıgını sanan vasatın altı bos gazeteci. net..
Atatürk ve sofra gibi sikindirik kitaplardan iyi para çektiğini düşündüğüm kişi.

Ağır Atatürk sömürücüsü olan kişi.