bugün

bjk'den sonra türk futbolunu külliyen düdüklemek için federasyona başkan olmuş kişi.
paranın gözü kör olsun dedirten kişi. para nelere kadir dedirten kişi. babadan miras zengin işadamı olmadığını farzediyorum, insan içine sokulmazdı herhalde.
adaletini sikeyim dünya!
(bkz: vatan gazetesi/#15469694)
kupanın sapını kendisine bırakmadılar diye, kupayı galatasaray'a verirken suratı bir hayli asık olan adam.
kupayı istemeyerekte olsa galatasaray'a veren onursal fenerbahçe başkanı.
hala istifasını beklemekte olduğum şahıs. hem de bağlantılı olduğu tüm kurumlardan.
dün maç öncesi ve sonrası dikkat ettim, "niye geldim lan buraya sıçarım futbolunuza" der gibi bir suratla gezen tff başkanı.
tüpçü, tff başganı.

http://www.ligtv.com.tr/h...-kupasini-aldi-2?csface=1

videoda da görüldüğü üzere, ''sikerim şampiyonluğunuzu, zaten moralim bozuk amına koyim'' yüz ifadesiyle, tuttuğu tarafı alnına kazımıştır.

kendisine hiçbir şey olmasın. işi mesleği hep rast gitsin. ama aldığı milyonların ahı, verdiği kararlar doğrultusunda savaş alanına dönen ülkenin içler acısı hali ve ölenler... bu kişilerin tüm ahı, sadece en sevdiklerinden çıksın. bu acı ona yetecek.
3-4 sene sonra başbakan adayı olacak olan iş adamı , tff başkanı.

adamda azim var.
çok üzülüyorum ben bu adama ya. tff başkanı olabilmek ve fenerbahçe'yi kurtarmak/şampiyon yapmak için elinden geleni yaptı ama galatasaray yılmadı, şampiyon oldu. bu sefer de kupayı vermemekte ısrar etti ama alırlar o kupayı sayın tüpçü. kupa bizim kulpları senin ve yardakçılarının olabilir.
sahaya yansımayan şikelerin takımını (bkz: şikebahçe) tutan futbol yöneticisi zengin çocuğu.
sanki zile basıp kaçar gibi kupayi Ayhan'a verip tebrik etmeden olay yerinden uzaklasan tff baskancigi
sosyal medyada tüpçü olarak anılmaya başlanan tff başkanı.
çalışanları tüp getirir işleri 3-5 dk da biter, o kupa getirir veremez 3-5 saat sürer kişisidir.
türk futbolunun anasını, avradını, bacısını elden geçirmiş adamdır. ve buna rağmen doğru düzgün tepki bile almamaktadır. ses kaydı diyorlar çıksa ortaya da gitse şu adam artık türk futbolunun başından.
beşiktaşlı bir arkadaşımın da söylediği üzere;
Mehmet Ali Aydınlar'dan daha koyu Fenerbahçeli zat.
temiz türk futbolunun federasyon başkanı. beşiktaş jimnastik kulübünde çok başarılı olduğu için ve kulübü daha iyi noktalara götürecek adımlar attığı için federasyon başkanlığına seçildi. (yersen)
Bu sene iki ezeli rakibine birer kupa takdim eden eski bjk başkanı.

Galiba bu alanda ilk ve son olacak. Neler hissediyor merak ediyorum.
galatasaray'a şampiyonluk kupasını verirkenki surat ifadesi ve fenerbahçe'ye türkiye kupasını verirken takındığı ifade ile kimin başkanı olduğunu ve rengini iyiden iyiye belli eden fenerasyon başkanı.
türk futbolu'nun george w. bush'u. gözümüzün icine baka baka sacma sapan yalan söyleyip, aklimizla ve zekamizla dalga gecen bünye.

besiktas'tan ayrildigi icin ne kadar sevinsem az. ama ayrilarak her sey unutulup, bitmis sayilmamali. hesap sorulup, cezasini fazlasiyla cekmeli bu adam. 8 yil icinde kimseye bu kadar isyan etmemisimdir. yüzümüzü kac defa kizartmistir, anamizi aglatmistir, tarihi hezimete ugratmistir, icinden cikilmayacak bir cukura atmistir, ama yinede gönül rahatligiyla oturdugu koltugu birakmamistir. milyonlarca besiktas'linin okudugu bela bi tutsa sirf kendisi degil, yedi düveli carpilir!
galatasaray şampiyon olunca nihat özdemir'den daha çok üzülmüş, fenerbahçe kupa alınca volkan demirel'den daha çok sevinmiş türkiye futbol federasyonu başkanı.

görsel
türk futbolunun amına koymaya yemin etmiş, futbol yöneticisi. kimler için ter döktüğü ne kadar objektif bir federasyon başkanı olduğu ortadadır.

görsel
görsel
hakkında entry girilince biyeri batırıp para hibe etti sandığım tff başkanı.
türk futbolunun ibrahim zübükzadesi olur.

"başımızdan gitsin" düşüncesiyle sürekli mevkî atlatılıyor.