bugün

(bkz: Liza rowe)
Neden bu kadar korkak ve düşük tutuyorsunuz hayallerinizi?

Ikisini bir arada icraata geçiren kadın-lar tanıyorum. Yeni bir din'in habercisi tadında...

Tapın.
Huy güzelliği diyorum.
istediğiniz kadar yüzü de vücudu da güzel olsun, huyu B*k gibiyse mutlu etmez.
görsel
Birlikte olsunlar. Ayirmayalim.
iç güzelliği olmazsa ileride hiçbir anlam ve öneme sahip olmayan güzellik olur çıkar. Etrafımdaki evlenen arkadaşlardan çok gördüm bunu
Bir erkek olarak yüz güzelliği diyeceğim versus.

Vücut olarak çok dikkat çeken bir kadınla ilişki yasamak zor.
olay kek gibi aslında. yani bütün parçalar yerli yerinde olmalı. fiziği düzgün yüzü oldukça güzel kızlar tanıyorum ama konuşmaya başlayınca insan ayrı dünyaların insanı olduğunu anlıyor. başkası güzel ve çekici bir fiziğe sahip olmasa da yakınlık duyduğun dokunmak istediğin biri olabiliyor.

Bunun matematiği yok.
Tüketim toplumu kıyaslamaları. Daha kavramı da bir zaman sonra işin içine girer. Yüzü güzel ama bunun yüzü daha güzel silsilesi şeklinde mutsuzluğu perçinleyerek gidersiniz. Eğer karşınıza bir obje olarak alıp bakacaksanız bir zaman sonra diğer objelerin arasında yitip gidecektir. Sizin nereniz güzel hiç sordunuz mu kendinize?
seks objesi olmadığımızdan mütevellit yüz güzelliği almalıdır.
ikisi de.
yüzü güzel olmayana yanaşmam, ilgimi bile çekmez.
vücudu güzel olmayandan uzaklaşırım, affetmem.
tabii ki yüz güzelliğidir.
kesinlikle yüz güzelliğidir.
ikisi de birbirini tamamlar.
ten, sac ve goz guzelligi.
Yüzü güzel olan için yüz güzelliği, vücudu güzel olan için vücut güzelliği, ikiside olmayan için iç güzelliğin alacağı versustur.
Kişilik gr zeka güzelliği hepsinden önce gelir. Oturmuş bi kişilik boş ve anlamsız gözlere sahip olamaz manali derin bakışlara sahiptir. Bu epey iyi bir şeydir. Çok güzel simetrik ve orantılı yüze sahip bir çok çingene kızı yada erkeği vardır. Ama bakışlarının bomboş olduğu defalarca gözlenmiştir şahsım tarafından, vücut güzelliği ise doğuştan geldiği gibi sonradan da kazanıla bilir.
yüz güzelliğinin açık ara alacağı versus.
35inden sonra vücut güzelliği yok olmaya yüz tutar... 40ından sonra da yüz güzelliği... beyin açık arayla alır.
Am güzelliğinin alacağı versustur.

Ne yüz ne vücut am görünce kendinden geçer bizim erkekler.
Güzellik önemli.
şöyle; eğer vücut güzel değilse gerisinin önemi yoktur.
Tek guzel olmayan vucut, obez vucuttur. O da spor yapilarak duzene girer. Ama yuz guzelligi sporla guzellestirilemez. O yuzden yüz diyorum.

not: belim ince.
ikisi de estetikle hallolur. iç güzelliği. Sonra belki yüz güzelliği.
ikisinden de ortaya karışık iyi gider.Fakat bu soruyu bi ergene ve bir yetişkine sorup farklı cevaplar alabilirsiniz.
Bazen vodkasız bile vücudunun güzelliği yüzüne vurur, durur musun vurur musun ben bilmem.