bugün

çevresindeki insanlara rahatsızlık vermek istemeyen örnek vatandaştır, insandır.

dini bakımdan ele alırsak dini bütün, gözünü haramdan sakınan nadide erkektir.
Muhtemelen para arıyordur; ancak rakibi çok fazladır bu tip insanların.
(bkz: ben)
asıl delikanlı davranışı gösteren erkektir. her bakmadığı kız başına sevap kazanır.
pantolonun gerginliğini sürekli ölçen erkektir.
aramızda öyle erkeklerdemi var şaşırtıcı olarak karşılanan eylemdir.
not:baş dik beyler.
(bkz: hbbia)
çizgilere basmamaya çalışıyordur.
haramdan sakınmak veya para bulmak için değil; niye yapıyorum ben de bilmiyorum ama o benim.
daha önce kızlara bakarken iski çukuruna düşüp hastanelik olmuş erkektir. Artık önüne, sadece önüne bakmaktadır.
pantolonunda bir yamukluk vardır. malum kazalara ve rezil olma durumlarına karşı, aslında fermuarını kolluyordur.
tam önündeki kızın kalçalarına odaklanmış erkektir. o yüzden önüne bakıyordur.
Ezik değildir, abazanlar gibi de etrafını av arayan avcı gibi gözlemez. Yoluna yürür, işine bakar, kimseye rahatsızlık vermez, helal olsun.
elinde çantası, üzerinde kaşe montu ile oraya buraya sürüklenen bir şakirttir.
aşık olurum diye korkan erkektir yada farklı arayışlar içerisindedir.
(bkz: para)
helal olsun sana denilesi erkektir..
ki yirmibirinci yüzyılda pek fazla rastlanamayan erkektir..
aklı başında, ağır, kimseyi rahatsız etmek istemeyen, kendi halinde delikanlı bir erkektir. alnından öpülesi takdir edilesidir.
2pac ukalalığı yapan adamdır.
merdivenden inerken düşmeyecek biridir. artis gibi karşıya bakarak inerse düşebilir.
gözünü haramdan sakınmaya çalışıyor olabilir.
Sikerim milleti diyip avarel gibi agzini ayirip saga sola bakacagina isine gücüne yardiran erkektir.
etrafında kı kızlı suzmek yerıne onune bakıp yuruyorsa bası kaldırılıp alnından opulup alkıslarla ugurlanmasıgereken erkektır.
Olamadığım erkek türüdür. Kimle kesişeceğime karar veremeden yol bitiyo.
önüne bakıp kalktığı belli oluyor mu diye kontrol eden köylü erkektir. alıcısına hayılı olsun.
görsel

Damızlık, öküzün artık inek arayışı son bulmuştur.
Suyun yavaş akanından adamın yere bakanından korkacaksın.