bugün

düz yolda yürürken mesaj yazarak yolu takip etmemektir. e yola bakmazsan kaza bulur adamı. örneğin direğe çarparsın..
(bkz: araba kullanırken mesaj yazmak)
mide bulandırır. * * *
karakter sayısı ve adım sayısının çokluğunca hem bacaklarında hem de elcağızlarında kendi çaplarınca kas oluşturmayı beraberinde getirebilitesi mümkün olay.
öyle ustadır ki telefona bakmadan bile istediğini yazabilen biri olabilir. olmazsa yapmasın bunu zaten, dursun iki dakika yazsın sonra yürüsün. *
yazan kimse eğer bir kızsa delinin biri elini yada kafasını telefona doğru uzatınca istem dışı telefonu kendine doğru çekip saklamaya çalışmasıyla sonuçlanacak hadise. peşin bir edit: hemen ertesinde salak diye bir tepkide almanız mümkündür
+ berkcan, bak aşkım ben yürürken aynı zaman da mesaj da yazabiliyorum.
+ vay be, ben yürürken sakız bile çiğneyemiyorum, biz farklı dünyaların insanlarıyız. güle güle.
zordur telefonu kanalizasyona düşüme riskiniz gayet fazladır.
araba çarpılma
selam vermeme
ellerin üşümesi ve böyle birsürü gereksiz şeylere mağruz kalabilmesi muhtemel hadisedir.
telefon dokunmatik ekransa bu işi yapmak ayrıca zorlaşır,koca parmaklarınız da varsa eğer asla yazmak istediğiniz mesajı yazamazsınız,saçmalarsınız..en sonunda bi köşede durup mesajı yazar,sonra da yolunuza devam edersiniz.