bugün

tıpkı salih memecan engin ardıç gibi akp den vekillik ya da menfaat bekleyen taklacı.
ya yiğit özgürgiller ya da biz haklıyız...

onurlu yaşamak nedir?
bugünkü yazısıyla neden bir anda akp yalakası oldugunu açıklamaya çalışan yazar. dediğine göre bunun düşmanı olduğu şey imf ve ab imiş. akp de son senelerde bu iki şeyden uzaklaşmaya başladığı için yiğit bulut akp ye yanaşmış.
fenomeni memoli'dir.

(bkz: yiğit bulut un saçları)
--spoiler--
- Peki ya jöleli saçlarınıza laf atılması nedir, bu durumla kendiniz de dalga geçtiniz mi, teklif gelse jöle reklamında oynar mısınız?
-Şimdi teklif gelsin oynarım, (gülüyoruz). Saldıracak bir şey bulamıyorlar, söylediklerime karşılık veremezler ki! Bazılarının bilgi düzeyi mısır tanesi kadar, acıyorum onlara. Ne kadar düzeysiz yazıyorlar, değmez...
--spoiler--
http://www.facebook.com/p...07017896004834&ref=nf

4 tane koruma ile geziyor diyorlar.

ne kadar doğru bilemedim.
sürdüğü jöle miktarı nedeniyle ülkenin kalkınmasını engelleyen tv yüzü.
http://fizy.com/#s/1lsnuj
geleceğin aydın doğan'ı. bunlarda şapka kayınpederden enişteye gider.
yapılan eylemin daha çok duyulmaması, eylemi gerçekleştiren ellerin amaçlarına ulaşmaması için haberle ilgili 5 dakikadan fazla bilgi vermeyip normal yayın akışına devam eden gazetecidir.
haber türk yayın grubunun iktidara yavşamakla görevli personeli.
bir insan bu kadar çabuk nasıl değişir sorusunu sormama neden olan jöleli gazeteci...
Bugünkü yazısında evrimin olmadıgını, gazete köşesinde iki dakikada ispatlayan, Türkiye'de şuanda kişisel en sevilmeyenler listemde 1 numara olan kişi.
clark kent in ekonomist hali. jole reklamların da oynamak istermiş kendileri...tayyip erdoğan hayranı kendisi.

(bkz: o saçlar ne öyle ağa)
enteresan bir yazı kaleme almış kişilik.
--spoiler--
Erdoğan, onlara göre ;tam bir öteki;!
Neden mi? Onların düşündüğü gibi düşünmez, onlar gibi yaşamaz, onlar gibi giyinmez; kızı-oğlu ellerinde ;içki kadehleri; Reinada, Çeşme;de sabahlamaz, eşi kumar masalarında yığılıp kalmaz! Hazine bonolarından aldığı faizi yediği anlar ;dergilere; kapak olmaz!
--spoiler--
Yalnız atladığı birkaç küçük ayrıntı var..
Havuzlu villası için "vallahi benim değil, kalkınma bankasındaki paramın nemalarıyla (faiz geliri) kirasını ödüyorum" demişti Başbakan.
Çocuklarına "eğitim bursu" veren bir arkadaşının yazlıklarında tatil yapıyor, denizlerde yüzen gemiciklerden kazandıklarıyla yeni yatırımlar yapıyor...
First lady'lerimizin ortak oldukları hastaneler ve bilimum şirketler bütün ihaleleri alıyor, hiçbir engelle karşılaşmıyor...
Rüşvet, isim değiştirerek bahşiş adı altında tamamen yaygınlaşıyor...
Deniz fenerine bağış yapıp vergiden tamamen yırtan yeni ve "sistemin açıklarından faydalanmayı şiar edinmiş" yapmacık bir burjuva takımı palazlanıyor...

Bu arada davetiye işi ile başlayıp işi altın aramaya kadar vuran bir şiketin CEO'su "Hoca efendi"sinden izin aldı mı bilinmez ama boğazda yalılar alıyor...

"Yeşil Türkler" hızla yayılıyor...
ama adları yeşil sadece...
Bildik yöntemler, rüşvet iltimas sadece isim değiştiriyor; ama uygulamada eski dönemlerden çok daha şiddetli bir şekilde hayatımıza giriyor...

Yiğit bulut ise bunları görmek/birilerinin görmesini sağlamak yerine üstlerine kalın bir örtü çekip altında uyumayı yeğliyor...

Ne yaparsınız...
Gazeteci var, gazetecicik var...

Herkes bir yol tutturmuş gidiyor işte...
(bkz: yiğidim bulutum)

(bkz: bulutlu yiğidim)
gazeteciliğin felsefesine aykırı, resmen iktidar yalayıcısı joleli.
eşittir jöle.
bence sürdüğü jöle artık kıl köklerinden beynine doğru akmaya başlamıştır. benim için de güzel bişeyler yazmasını istiyorum hesap numarasını bilmiyorum. şit.
önümüzdeki günlerde yiğit bir wikileaks düşmanı kesileceği aşikardır.
balondur. şiştikçe derisi inceliyordur .
Ben bu adama ne desem az gelir, o yüzden entry yazma zahmetinde bile bulunmayacağım.
içine üç harfli birşey kaçmış, ortada ki harfi "i".
az önce bloomberg ht de şu lafları ederek beni coşturmuş zeki adam

"wikileaks, borsa , imf , kredi değerlendirme vesaire gibi şeyler hikaye , tüm amaçları aynen osmanlıya yaptıkları gibi borçlandırıp köleleştirmek. Burada türkiyedeki finansı ellerinde bulunduran zenginler ve bunların şakşakçısı medyaları etken. Türkiye şu anda prangalarını çözüyor , ya doğal konumu gereği bölgesinin merkezlerinden biri olup devlerden biri olacak yada wikileaks , imf falan , irtica diye kendi içine doğru çökecek.

bırakın bu ab'miş imf'miş , iranla suriyeyle rusyayla kafkaslarla balkanlarla ortadoğuyla iş yapabiliyor musun ona bakalım."
bu adam aşırı derecede cem uzan denilen şahsa benzemektedir. inanmazsanız açın bakın tipe, hale ,tavra.