bugün

serdar ortaç ın kendisini arayıp ''beni gereksiz yere savunmak için kendini bu kadar rezil rüsva etmene gerçekten gerek yoktu'' diyerek teselli etmeye çalışmasını umduğum olmasa da olur insan.
(bkz: serdar ortaç üzerinden prim yapmaya çalışmak)
çifkeflikte sınır tanımama örnekleri sergileyebilen kadın. kendisinin neden sevilmediğini bir kez daha kanıtlamıştır.

(bkz: ben de bu kadını neden sevmiyorum diyorum)
serdar ortaç'tan bir daha şarkı alamama korkusuyla, onu savunduğunu düşündüğüm insan.
hakkında bu kadar entry girilince öldü sandığım. yalnız yazılanları okudum da, ölmüş harbiden.

(bkz: yeter artık vurmayın adam öldü)
an itibari ile disko kral ında görülemeyen ünlü.*
önümüzdeki albümünde 1-2 salakça serdar ortaç şarkısı almak için konuşan kadın.

hayatında hakan uzan'ın paralarına konmaktan başka başarısı olmadan bir şey olduğunu zanneden kadın.
arkasından konuşmak istemem ama an itibariyle disko kralı'nda göremediğim kişi.
zaten sevilmiyordu şimdi nefret edilesi bi varlık oldu. koca takma kirpikli bir kabadayı olmuş, serdara laf ettirmem ulen diye yırtınan zavallı bir kişiliğe bürünmüş. okana helal olsun iyi dayandı, baktı ki ne desen kafa basmayacak konuyu kapattı. *
disko kralında iticiliğin dibine vurmuştur.
reklamın iyisi kötü olmaz derlerdi ama bu sefer hakikaten kötü reklam oldu be yeşim.
disko kralı'nı reklam arasında terk etmiştir.
bu gece yaptığı en güzel hareketi ile sevindirmiştir.
ahanda! gitmiş! gitmiş! fredoooom! masada gözükmüyor! fredoooomm!

edit:bitmedi reklam-vtr-şarkı üçlüsü. okan cesedi parçalara bölüp bavula koyuyor sanırım.
türkiye'nin en zeki kadınlarındandır. bir bu bir de banu alkan gerisi yalan..*
bir işe yaramadığını ve gereksiz bir insan olduğunu anlamak için kasmaya gerek yok hayatına resmi olarak giren koca sayısına bakarak anlamak çok mümkün. bu gece disko kralın'na gelmeden önce kafasında tasarladığı ve ne yapsam da reklam olsam düşüncesini yanlış kişiyle ve yanlış yerde sergileyemeye kalkmıştır. ama yine de becermiştir reklamın iyisi kötüsü olmaz bak sözlükler bile laf yarışına girdi. istersen bu geceden sonra bir daha ne albüm yap ne de programlara çık. polat alemdar'ın suratını değiştiren doktoru bul bence çünki bir daha seni bu ekranlar kabul etmeyebilir. çok mu acımasız oldum ne ya bu entry de
okan bayülgene disko kralı programına alması için dokuz takla atan, 90 lı yılların başında bir vesiyleyle babasının soyadı sayesinde ve zengin koca avcılığıyle bir yere gelmiş olan her daim kavgacı magazin olmak için her fırsatı değerlendiren kendilesine kocaları bile dayanamazken bu programda okan bayülgenin nasıl tahammül ettiğine şaşırdığım bir durum hasıl olmıştur. serdar ortaç tan şarkı aldığından şeytanın avukatlığına soyunarak ekran başındakileri ve stüdyodakileri sağlam şaşırtmıştır. muhtemelen albüm satışını artırır diye nereden kazandığını herkesin bildiği parasına kıyıp serdar ortaçtan şarkı aldıktan sonra okan bayülgene çemkirerek pirim yapmaya çalşmaktadır. zavallı duruma düştü diyeceğim ama zaten zavallı , şarkıcılığı zengin kocaları boşayıp ondan sonra aklına getiren kadın. okan bayülgen in ağzına ayar çekikmeye çalışırsan programdada ayara gelirsin stüdyoyu terkedersin .
disko kralı'nı, başlattığı gereksiz tartışmadan sonra terkeden şahıstır. okan bayülgen'in kovmuş olmasını isterdim ama öyle birşey yapmaz diye düşünüyorum.
''son bir sigara'' ya yazık ettin.şimdi git nereye gideceksen..
meşhur oldun tebrikler, hakkınızda bir gecede 85 entry girilmesi bi nevi şöhrettir, ha bu ilginin çoğunun nefret içermesi tamamen * yakışıksız tavrınızdandır.
bu yalakalığınla belki serdar ortaç tan yeni bir şarkı alabilirsin ama o şarkıların bulunduğu albümünü satacak kişiyi zor bulursun.

(bkz: kötü reklam)
disco kralında sabaha kadar muhabbet edeceğini twitterından duyurmuş ama okandan yediği ayar sonrasında programı terketmiş bayan.

http://twitter.com/yesimsalkim
itici , antipatik , kendini beğenmiş , sakil , her zaman güçlü insanlarla birlikte olarak güçlü olduğunu zanneden zavallı. oturduğu koltukta olmasının nedeni şarkıcı oluşu değil tamamen piyasada sözü geçen insanlarla devlet nikahı kıymış olmasıdır.* hiç bir zaman bir canlı yayın boyunca bir insandan bu kadar negatif elektrik aldığımı hatırlamıyorum. sanırım orda bir şebnem ferah olsaydı geçenki program gibi yerine mıhlansaydı bu derece kendini rezil etmezdi. kimileri okan bayulgen'in yeterli cevabı veremediğini düşünmekte ama ağza ayar çekme muhabbetinden sonra okan onu programdan resmen kovmuş beğenmiyorsan git demiştir. kendide bu mesajı almıştır merak etmesin kimsecikler. yanına kalan tek kar şu an konuşuluyor olması ancak gördüğünüz üzere ne çeşit konuşulduğu o karı zarara dönüştürdü çoktan.

edit: imla
hakkında bu kadar entry girilince cem uzan'dan tekrar küfür yediğini sandığım avukatımsı.
bu sözlüğün bu gece bu hale gelmesinde en önemli rol bu ablaya aittir. disco kralı'nda ortamı gerdi ve gitti. gerilen insanlar da ismail yk ile rahatlamaya, gevşemeye çalıştıysa da buna muvaffak olamadı. taksitti, kurbandı, sanattı derken yatak sardı sözlük.
(bkz: sorunlu)
Aylin Aslım'ı çok pis göt etmiştir. Konserlerde de sanat konuşulduğundan sanırım eğlence mekanları değildirler.
kendisi burda değil lütfen hakkında konuşmayalım, hatta böyle birisi hiç yokmuş gibi davranalım.
kanımca şu ana kadar girilen 159 entry'nin yazarlarını teker teker bulup '' siz nasıl ben yokken benim hakkımda konuşursunuz '' diye hesap soracak insandır. ahanda şuan 160 oldu.