bugün

* afedersin.
katıktır efendim. adamı rezil eder. ağlaya ağlaya bitirdim ayıp olmasın diye. bir daha nah yerim.
bol soğanlı yiyecekler. Soğanı çiy yemek güzel gelse bile, yemek yerken ağıza gelen pişmiş cıvık soğan kusma sebebidir. Herkesin içinde kusmamak için gendinizi zor tutarsınız.
Kumpir. ibne uzadıkca uzuyo, çatal kaşık ne varsa çaresi değil. Rezil olunuyo yani kısaca.
(bkz: spagetti) ölümüne kapisir.
spagettiymiş. düzcede damat utandıran diyorlarmış buna. damat kızı istemeye gidince bunu koyarlarmış yenmesi zor diye utanırmış o yüzden yani...
waffle, spagetti, kasari bir turlu kopmayan pizza.
sevgilinin yanında kesinlikle tercih edilmemesi gereken yiyeceklerdir. bir süre sonra masada peçete yığınıyla başbaşa kalmanız mümkün.
(bkz: steakhouse burger)
(bkz: erol taş)
içinde maydonoz olan her şey.
evde yalnız başınayken yenilebilen, aksi taktirde ağzını yüzünü kırmızı suya bulayan o muhteşem meyvedir nardır nar.
kesinlikle nardır. açması ayrı dert, yerken sağa sola fırlayan nar taneleri aydı dert, akan suyu ayrı dert, yedikten sonra toplaması ayrı dert(nar sulu eli hiç bir yere dokundurmayım diye kapı kolunu açmak için bin türlü şekle girmek v.s) en iyisi suyunu içmektir bu meretin.
Yemeğe hayatının en güzel kızıyla gittiysen eğer, karşında oturan kıza rezil olmamak için kendini zorladığın her türlü yemek. Mesela geçen hafta Süslü isim konulmuş bildiğin bizim et dürümü getirdiler koydular önüme. Yemek tabakta. Ah bunu nasıl yerdim normal bir arkadaşımla gitseydim. Ama tabaktan bunu çatal bıçakla kibarca yemek dokundu. Dertliyim sözlük 40 tl hesap ağır geldi.
(bkz: nar) taneleri yere dökmemek ve suyunu dökmemek için baya uğraş verici olduğundan

bu gibi yiyecekler misafirlikte verilmemesi gereken yiyeceklerdir.
dişinde maydonoz bırakan herşeydir bide öyle manitaya karşı gülersen daha boktur.
karpuzdur.

illaki suyu akar, ağzımı şapırdatmadan da yiyemem o mereti.
Burger king ve mcdonalds burgerleri. Kayıyor gidiyor et falan. Düzgün durmuyor gavur.
Steak house.
hotdog, birkeresinde tam ısırırken sosis komple yere düştü mal gibi kalakaldım. o gün bugündür yemem.
yengeç. hele bir de daha önce yenebilecek bir şey olduğunu düşünmediyseniz.*
midye. bide o limon karışımıyla eli dahada beter etmesi yok mu.
Domates bence ya. Orta boy olanı. Isırmakla ısırmamak arasında kalınan boyutu. Isırsan suyu akacak hatta fışkıracak. Tüm atsam ağzıma sığmaz bu sefer ağzından fışkırır suyu büyük ihtimalle.

Tamam benim ağzım küçük. Yirmilik dişlerime bile yer yok. Yanağımı ısırıp duruyorum.
2.5 liralık döner+ayran , nasıl yerseniz yiyin kafadan rezil oluyorsunuz amk.
Hamburger.

Kenarlarindan içindekiler çıkar ağzına yüzüne bulaşır ne yapacağını sasirtir.
görsel

Kesinlikle.