bugün

ne alıyorsanız %60 ını devlet cukkalıyor. almayın ikinci el piyasasından iş yapın bir müddet. satışlar azalırsa vergiler düşer.
samsung m20. bu günlerde samsunhun kendi internet sitesinde de indirim var. 1250 lira. kendim 7-8 aydır kullanıyorum. vereceğiniz paradan çok daha fazlasını hak ediyor.
8 sene sonra hortlamış başlık. Iphone 5 i bekleyin i okudum yaa?
son zamanlarda telefonun ozellilke 'cep' diye belirtilmesi durumunu anlayamiyorum.

arkadaslar bir ironi falan var da ben mi kacirdim.
3310 dan şaşma hemşerim.
Özellik filan olmadığı için şarjı aylarca gider. * *
stres mi oldun? Takma kafana vur duvara ohh sinirin geçsin tekrar kullanmaya devam et. *
cebine de yük olmuyor bir sakız parası yani. * * *
canın oyun oynamak mı istedi? ne gerekvar psp ye aç snake yi oyna sabaha kadar. *
hem alo da diyor hem msj da çekiyor. Hatta yok dokunmatiğim çizildi derdi filan da yok dokunmatik bölümü hiç çizilmiyor. *
Iphone 5'i bekleyin.
gerçekten işe yaramasını istediğin bir telefonsa işletim sistemi olan telefonlar alın. 6 ay sabredin nokianın lumialarının son serileri gelecek. He ben windows 8li telefonu ne yapacağım kıytırık android istiyorum diyorsanız samsung, yok dayı ben zenginim i am rich yazısı için bile 2 bin dolar öderim diyorsan git iphone al. Ama symbiandan ne olursa olsun uzak dur.
5800 kullanıyorum çok sık düştüğünden çizikler oluştu onun dışında sağlam telefon ailemin değiştirebilirsin beğen bir tane demesiyle biraz bakındım ama telefonumun kıymetini anladım özellikleri yeterli çok mesajlaşmama rağmen sarj konusunda da dayanaklı. herkesin elinde bir tane var o ayrı.
'Artık devir değişti, nokia'nın kıytırık telefonlarına o kadar para bayılmayın' diyeceğim ama... klişe ifadeyle: telefonu sadece telefon olarak kullanıyorsanız nokia'dan iyisi yok. Bunu yazarken ellerim titriyor, soğuk soğuk terliyorum ama ne yazık ki öyle. iyi bir android telefonu kullanıyorum, çift çekirdek işlemci, 1gb ram vs vs... ama mesaj yazarken illa ki üstünde tam tamına 39 tuş bulunan klavye kullanmak zorundayım (türkçe klavye). Ama nokia'nın dokunmatik telefonlarında tuşlu telefonların tuş takımı var ve yazı yazmak yüz kat daha kolay ve hızlı.

Ama internete girerim, bol bol program yüklerim, navigasyon kullanırım, oyun oynarım, film izlerim falan diyorsanız bunları keyifle yapabilmek için alacağınız minimum cihaz motorola atrix olmalıdır.

1500tl ve üzeri- tartışmasız galaxy s3...

1000-1500tl- tartışmasız galaxy s 2. Ekranı ve bilgisayar seviyesinde hızlı internetiyle efsanedir. Hala yeni çıkan telefonları bile altedebiliyor.

700-1000tl- Motorola atrix, dahil olduğu fiyat aralığında lg optimus 2x ve lg optimus 3d ile beraber en iyi telefondur.

500tl ve daha ucuza android nimetlerinden yararlanmak istiyorum diyorsanız huawei ideos x5 harika ekranı ve şık duruşuyla size ondan beklediklerinizden daha fazlasını verecektir emin olun. Bir de iphone 3gs'yi es geçmeyin. Hala çok iyi bir cihaz.

Benim için en önemli şey şarj süresidir diyorsanız philips'in şarjı 2 ay giden telefonları var. Ama dikkat edin de şarj makinesini kaybetmeyin. insan 2 ayda bir ihtiyaç duyunca yerini unutuyor.

Telefonum küçük olsun, her özelliğe de sahip olsun, ucuz olsun diyorsanız htc wildfire iyi bir seçim.

Taş gibi olsun, gerekirse çivi çakmaya da yarasın, derede yüzerken cebimde dursun, sinirlenip fırlatınca çizik bile olmasın diyorsanız 1000tl fiyatıyla sony ericsson xperia active sizin tek ilacınız. Ekranına çekiçle vurun, ingiliz anahtarıyla tangır tungur dövün bana mısın demez. Dağlara taşlara fırlatsanız çizik bile olmaz.
samsung wawe 2 vs wawe 3 bada işlemci alma.
galaxy s3 alın, o paraya en bu denli kalite gerçekten iyi bir fırsat.

yurtdışında 530 euro'dur sadece (1200 lira civari).
33 10 almak .
bi numara büyüğünü alın seneye de giyersiniz. pardon o başka şey içindi.

bir sürü kullanmayacağınız özellik olabilir bu yeni model son model diyip yumulmayın. belki internet kullanmayacaksınız, sevmiyorsunuzdur münasip bi yer kadar ekrandan internete girmeye çalışmayı, illa wifi özelliği diye aramayacaksınız mesela. marka olarak sony ericsson bilirim iyidir pek bilinmez kullanılmaz ama şarj aletinizi bi yerlerde unutanlardansanız düşünmeyin nokia alabilirsiniz.* en azından 0.5 ucu olan var mı modunda ince uçlu şarj aleti olan var mı? diye yardım isteyebilirsiniz
kesinlikle 5800xm al zamanı geçti deyip daha ilkellerine kalma.
almayın olm değiştir değiştir bunun sonu yok!
iphone ve galaksiden uzak durun. Samsungda mesaj yazmak ölüm gibi. Nokiada acayip şarj sorunu var ama 5800xm harika bişey, bozmaya çalışsan bile bozulmuyor.
Not: bozmaktan kastım yere düşürmek değil, yere düşünce dağılıyor. 2 senedir silikon kılıfla idare ediyorum.
paran varsa htc al derim ben. yoksa da alma tabi, telefonsuz yaşamaya çalış hatta ortamlarda bunu modern çağın dayatmalarına karşı bir isyan olarak tanımla, kendini modern dönem isyankarı olarak lanse et ama bokunu da çıkarma ayıkmasınlar.
Kazık olabilir ama iphone candır. Bir kullanırsan vazgeÇemezsin.
(bkz: galaxy note) jelly bean güncellemesi de gelecekmiş ki yeme yanında yat yani.
parasız kalıp siki tuttuğunda satabileceğin para edecek telefon al.
yok ööle bi öneri. git ne istiyosan onu al. almasan da oluyosa alma.
dokunmatik telefon alıp, milyarlar vermeyin. ince, tuşlu ucuza bir şey alın sizi senelerce götürür. hiç gerek yok lüks şeylere. zaten her sene yeni bir modeli çıkıyor.
nokia 1100 alın derim. 42 saat şarjı dayanan tek telefon kanımca.
kazik yemek istiyosan iphone al
telefondan anlamam diyosan nokia al
fiyat/performans istiyosan sony al.
(bkz: sony xperia s)
kesinlikle android işletim sistemi olmalı.