bugün

Bi arkadaşım üniversiteyi kırgızistan da okudu. O sırada oradan bir kızla tanıştı, sevgili oldular falan sonunda okul bitince kızı istediler düğün vs oldu nihayetinde kırgız gelini aldılar geldiler. Ne oldu peki?
Kiz burada etsizlikten depresyona girdi. Şaka yapmıyorum ha cidden. Adamlar orada alışmış herşeyi etle yapmaya ama burada et lüks amk ne kadar çok yiyebilirsin ki zengin değilsen.

Düşünün bir evlilik yapıyorsunuz ama sonrasında yolunda gitmeyen birseyler var. Ne şiddetli gecimsizlik ne de ten uyusmazligi vs. Evliliği sarsan türkiye deki et fiyatları.
Yemeyen demeyelimde beğenmeyen diyelim. Et önemli bir şey.
Ispanak sevmem ama bol kıymalı ispanagi yerim. Kapuskayi bile yerim.
iyice yabanileşmiştir.
Kafasına ıslak etle vurulması gerekir. Şımarık yetişmiştir zengin piçidir.
Bebekken mama yerine et yedirilmiş insan üstü varlık.
Benimdir.

Allaha şükürler olsun çocukluğumdan beri annem sağolsun evde etsiz yemek pişmez yani öyle alışmışız.

Hatta arkadaşlar da falan etsiz bir yemek görünce çok şaşırıyordum bu yemek etsiz falandamı oluyor diye.

Tabi büyüdükçe anladım türkiyede et lüks sınıfına giriyormuş.

Allah olmayanlarada nasip etsin.
Zengindir
Kilosu 40 lira olan şeyi yemek her kula nasip olmaz.
ben değilimdir. ama içinde et olan türlü bir yemeğin sadece et olan kısmını götürürüm kalanını da doymadıysam yerim. swf.
Öğrenciyken tanıma şerefine nail olduğum insan.

Adam kayseriliydi o da öğrenci. Bizim eve geldi sınıftan elemanlarla. Patatesli yumurta yapalım dedik. Çocuk et istiyor illa. Lan yok evde diyoruz. Sucukta mı yok diyor. 5 erkek öğrencinin olduğu ortamda bunu söyleyince haliyle nahoş cevaplar aldı. Adam dışardan döner söyledi.

Bu ibnenin evine gittik cidden dolabın biri et, pastırma sucuk ve mantı doluydu. Adam hayatım boyunca etsiz öğün yemedim dedi lan. Her öğün sofrada et ve et benzeri ürün olmalıymış.

Şimdilerde evlenmiştir heralde umarım vegan bir kızla evlenmiştir gebeş.
Etin içinde yemek seven insandır. Dolayısıyla zengindir ve ben zenginleri sevmem.
Tepsideki etleri seçenle kapışır.
Anlaşamayacağım insandır et olduğunda da ben yemem. Vega değilim ama kırmızı et ve süt ürünleri yiyemiyorum.
Benim o. Bir avuç olsun et olsun. Başka türlü doymuyorum arkadaş.