bugün

joker indirimi ile buzdolabını doldurtan sipariş sitesi.

o değilde, 120TL sipariş verdik ödediğimiz tutar 80 tl zaten 3 kuruşa doyduk, masraf da yazdığımız için dolap bildiğin bedavaya dolmuş oldu.

15 kutu sprite, fanta, zero vs.
4 litre pet şişe içecek,
20 adet sade soda.
2lt ayran.

vay anasını...
sadece teb müşterilerine %20 indirim yapan taraflı yemek sipariş sitesi.
az önce bu siteden ilk yemek siparişimi verdim. 43 tl lik 2 büyük boy pizza ya kampanya ile 28 tl verdim. ve ilk defa sipariş verdiğim için direk arayıp tebrik ettiler. mutlu ettiler.
akşam saat 10-11'den sonra sizi aç bırakan uygulama.

--spoiler--
restoran kapalı.
restoran kapalı.
restoran kapalı
restoran kapalı.
restoran kapalı.
restoran kapalı.
restoran kapalı.
--spoiler--
Bir nesil öğrencinin obez olmasına sebep olan uygulama.
"ne söylesek" kafasını yaşayan benim gibi 10 tane adam olsa o sitenin işlemesine yeterli bence. Karar verme problemi yaşıyoruz belli ki. Üstümüze gelmesenize.
ilk siparişimi verdim 10 tl indirim kuponu varmış 10 tl cepte kaldı. çok da önemli bir miktar değil ama insan beleşi görünce dayanamıyor. ayrıca öyle 80 tl ye 100 tl ye 10 tl indirim filan değil 20 tl alışverişe 10 tl indirim, yemeğin yarısını yemeksepeti ısmarladı yani. ayrıca ilk alışverişim olduğu için arayıp tebrik ettiler, telefondaki hatun da çok güzel konuşuyordu içim ısındı lan.
bir de "hediye kazananlar" zırvalığı var, göz doldurmacadan başka bir şey değil. 3-4 defa kazandım hiçbirisini kullanamadım, hep bir bahaneleri var. bana mı denk geliyor hakkaten herkese mi bu şekilde işliyor anlamadım.
Daha dün ultra zenginliğimle sipariş ettim bu yerden.lanet olsun çok zenginim.
restaurant sahiplerinin kendi restaurantlarına pizza siparişi verip yorum yaptıkları site.

yani sen restaurant sahihibisin. oturduğun yerden başka profille sipariş veriyorsun. ve pizza sana gelmiş gibi yorum yapıyorsun. böylece restaurant iyi yorum alan bir yer oluyor.

ama bizim gerizekalı kişiler de, anlamayıp yemeksepeti yorum satıyor diyor.

yemeksepeti zaten başından beri bu dalaverenin içinde. bunlar planlı. milleti kandırmak için. restaurant sahipleri de öyle.

ama zaten bunların önemi yok. oturduğu yerden hiç bir sosyal hayatı olmayan şişman fast food sever zavallı insanların sipariş için kullandığı site olacağından bunlar hiç konuşulmayacak. esas olan bunların değeridir.

bu insanlar sokağa çıkıp iki kelam edemezler. sokağa çıkıp bir restauranta yemek söyleyemezler. cahildir. insan da tanımazlar.

ancak bu siteden sipariş yaparlar.
yaklaşık 2 yılda toplamda 2633 liralık 140 adet sipariş verdiğim sitedir. fakat iyi yemişim.

meraklısına: canlı yardımdan soruyorsunuz mail atıyorlar. acı gerçeği öğreniyorsunuz.
Ilk defa kullanmaya başladığım mobil uygulama. Kullanımı kolay.

Teeee istanbuldan sivasa siparis verdim. Afiyet olsun hilal *
hizmet kalitesi git gide düşen firma. öyle düşüyor ki bayat ve tarihi geçmiş ürün gönderdiklerinde özür dilemek yerine para iadesi veya ürün değişimi öneriyorlar. uzun bir süre daha görüşmemek dileğiyle dediğim firmadır.
bir hafta gulerim buna.
görsel
destek elemanlarının kafası yanık olan firma. lan kredi kartımın saklandığı bir yer var mı onu sordum herif gitti kfc'yi arayıp sipariş durumunu sordu. geldi bana sipariş hakkında bilgi verdi.

https://i.hizliresim.com/21pVEj.jpg
mesafeye gore siparis limiti koyma olayinin bokunun cikarildigi site. tamam limit koy ama ulke degistirmeyeceksin amk biraz oranti.
Sipariş verilen yeri arasanız daha geç geliyor.

Enteresan.

Yemeksepeti hepsinin abisi herhalde.
an itibari ile patlamis durumda.
şu anda sitesi açılmayan internet bazlı yemek sipariş sitesi, hay ameka aç kaldık yahu.
patlamasından 2dk önce siparişimi onaylanarak mehdiliğimi ilan etmiş bulunmaktayım. para verin geleceğinizi söyleyim.
haksız rekabet yapan tekel ve kartelcilik yapan restoran sömürücü faşist bir web sitesi.
Satıldıktan sonra çok bozmuş çok.
rekabeti ihlal ettiği gerekçesiyle 428 milyar ceza kesilmiş şirket.

http://www.sozcu.com.tr/2...etine-ceza-kesti-1275639/
son aldıkları cezayla ilgili nevzat aydın'dan bir açıklama gelmiştir.

kısaca yaptık ama niye yaptık bir sor bakayım demektedir. *

--spoiler--

Rekabet Kurumu’nun hakkımızda aldığı karar açıklanmasına rağmen detayları henüz açıklanmadı. Kamuoyunda yanlış bir algı oluşmaması için konuya hangi açıdan baktığımızı paylaşmak ve bilgi vermek isterim.

Yemeksepeti olarak kurulduğumuz günden bu yana odağımızda tek bir konu var, o da kullanıcı memnuniyeti. Kullanıcılarımızın istedikleri yemeklere en uygun şartlarda en doğru fiyat ile ulaşması temel önceliğimiz. Bu sebeple her promosyonun yemeksepeti.com’da anında uygulanmasına ve onbinlerce restoranın menüsünün her daim güncel tutulmasına özen gösteriyoruz. Restoranlar kullanıcılara bir fayda sunuyorsa, bunun bizim kullanıcılarımıza da sunulması konusunda hassasız. Kullanıcılarımız da restoranlarda hangi indirimler bulunuyorsa, aynılarına Yemeksepeti üzerinden de ulaşabileceklerini biliyorlar ve bu konuda bize güveniyorlar.

Rekabet Kurumu soruşturmamızın temel sebebi de kullanıcılarımıza en doğru fiyatları yansıtma çabamız. Son alınan karara göre Rekabet Kurumu, restoranların paket serviste verdikleri fiyatların aynısını yemeksepeti.com kullanıcılarına da sunmalarını istememizi haklı bularak bu uygulamalarımıza devam edebileceğimizi belirtmiştir. Cezaya söz konusu durum ise şu ana kadar Türkiye’de ele alınan ilk örnek olmasına; Avrupa Rekabet otoritelerinin benzer soruşturmalarda şirketlere ceza vermeden sadece uyarı verdikleri bir durum olması itibariyle rekabet alanında şu ana kadar sınırları belli olmayan özel bir durum olan Yemeksepeti.com fiyatlarının farklı platformlardaki indirimleri de yansıtmasını diretmemizden kaynaklanıyor.

Bizim karşımızda hiçbir başarı gösteremeyip silinip giden rakiplerimizin güneşi balçıkla sıvamaya çalışması sonucu hakkımızda açılan soruşturmadaki rekabet kısıtlaması ile ilgili dört maddeden üçünde hiçbir sorun olmadığının; sadece yukarıda bahsettiğim tek maddenin konu olduğunun altını çiziyorum. Israrla vurgulamak isterim ki bu karar Yemeksepeti.com’un onbeş senedir sergilediği %100 kullanıcı odaklılığı konusunda en ufak bir değişiklik getirmeyecektir.

Öte yandan, rekabetin pazarı büyüttüğünün ve olgunlaştırdığının bilincinde bir firma olarak, bugüne kadar hiçbir zaman rakiplerimizi dışlayıcı ya da piyasaya girişlerini engelleyici adımlar atmadık. Yemeksepeti olarak tek gayemiz, yukarıda bahsettiğim gibi kullanıcılarımızın bize olan güvenini sürdürülebilir kılmak.

Kullanıcılarımız hiç merak etmesinler ve keyiflerine baksınlar. Biz burada hiç olmadığımız kadar sağlam durmaktayız.
--spoiler--

http://webrazzi.com/2016/...vzat-aydin-ceza-aciklama/
Aslinda cok gereksiz bir uygulama ama sagolsun restaurantlarin salakligi yuzunden kullanmak zorunda kaliyoruz. Sen bu sirkete yuzde bilmem kac pay veriyorsun ama normal restaurant'i arayarak siparis verdigimiz de dogru duzgun hizmet vermiyorsun. Yemeksepeti uzerinden verince ozenerek hizlica getiriyorsun. Araaci sokmadan bizim ulkede isler duzgun yapilmiyor yemeksepeti se puanlama sistemiyle bunu cok iyi kullaniyor. Senelerdir kendini gelistirmese de restauranlarin aptalligi yuzunden parayi kiriyor.