bugün

entry'ler (197)

yemeksepeti

sadece teb müşterilerine %20 indirim yapan taraflı yemek sipariş sitesi.

mic neşter

rapi çok kötüydü allahtan dizi oyuncusu olmuşta parayı bulmuş.

en iyisi sıçmak

günün kritiği ve yarına dair ufak tefek planlar için şu saatte yapılacak en ideal şeydir.

2000ler de doğan sözlük yazarları

vay başımıza gelenler mi desem vay başımıza gelecekler mi?
yaşlanıyoruz. günbegün.

sagopa kajmer

rapten aşırı anlamam ama kulak denen bir şey var abi bu adam bence rap yapmıyor. arabeske yakın bir şey. ama seviliyor.

gecenin bir yarısı akla gelen lise aşkı

gönül işlerinden midir yoksa o yılları özlemekten midir? bilinmez ama akla gelir işte ne alakaysa.

kadınlarda bulamadığını travestide bulmak

çok af edersiniz ama kadınlarda bulunmayan şey yarak be kardeşim. napçan sen onu?

erken uyanamamak

nefret edilen şey.

süt içtikten sonra pişman olmak

hele hele gecenin bir yarısı. gaz yapar, mide bulandırır. keşke içmeseydim dersin.

sırf öğrenci istanbul kartı için aöf e kayıt olmak

sonbaharda yapacağım eylemdir. yetti artık dediğimdir.

en son ne zaman bayramlık aldığını hatırlamamak

içinde bulunduğum durum. sanırım 12.5 falandım.

eren vurdem

parayla girilip okunan, bir özel üniversitenin konservatuar bölümünden mezun oyuncu. fox tv'de yayınlanan inadına aşk dizisinde esas kızın ağabeyi rolünde, kuzey tekinoğlu çakması.

en sevilen nefret edilen adam

bu albümün adı aklıma geldiğinde nedense turabi de geliyor.

turabi

(bkz: en sevilen nefret edilen adam)

phantomers

az önce facebook'ta bir video'ya denk geldim sanırım bu oyunla alakalı. merak etmedim değil. 7 temmuz 2015'i bekliyorum.
phantomers şeyinin linki : https://goo.gl/oi0nJx

bir tutam sevda

az önce bir şarkıda duyduğum söz. sanırım can bonomo söylüyordu. şarkı bittikten 10 dakika sonra kendi kendime bir tutam sevda'nın ne kadar olabileceğini düşündüm, işin içinden çıkamadım.

televole

2000 doğumluların ne olduğunu bilmediği bir tv programı. -ydı.

gece yarısı açık olan ama izlenmeyen televizyon

belki müzik kanalı açıktır. belki de sevdiğin bir şarkı denk gelir.

asitsiz soda

ayıptır söylemesi hayvan gibi lahmacun yemiştim, bir soda açayım dedim. dolaptaki son sodayı gördüm, açtım. bir yudum içtim. telefon çaldı. arayan benim hatun. "sohbet, muhabbet, ne kadar seviyorsun, önce sen kapat" derken kapanan telefon ve sodaya atılan bakış... bir yudum içersin ve yıkılırsın. soda artık sudur. geçmiş olsun.

gençlik nereye gidiyor dedirten kız kavgaları

insan sormadan edemiyor; bu gençlik nereye gidiyor? üzülüyorum.

*edit : video kaldırılmış. özetle kızlar birbirini dövüyor ve normal şartlarda güneş görmeyen yerleri açılıyor. bu gençler normalde kapalı arkadaşlar.