bugün

Toplumda yanlış bir algı var. Sanki sadece genç erkekler otobüste yer verir.
Geçer oturur kulaklığı da takar. Bana ne ben kadınım erkekler kalksın.
Hani çok yorgunsa eyvallahta hepsi mi yorgun.

Tanım: boktur.
(bkz: amın gücü)

bu şahsiyetler am sahibi olmalarından mütevellit kendilerini birer kraliçe olarak görmektedirler. Otobüsteki tahtlarına oturdukları an hiçbir kuvvet onları kaldıramaz bazen istisnalar çıkabiliyor işte evlenilecek kişilerdir bu istisnalar da. Otobüste herkes oturuyor yalnizca 10 kişi ayakta bunların bazısı da yaşlı ve digerleri de yaşlılara yer vermis genç erkekler şimdi ayakta durmakta zorluk ceken bu yaşlılara yer vermeyen genç kızlara ne demeli vir de bu genç kızlar otursun diye yer veren 50 yaşındaki adamlar ben sizin de aklınıza sıçayım. Genç kıza yer verenin ben....
Ben bu durumda önce kendime ve sonra yaşlı var yaşlı var diye bakıp yer veriyorum.

Eğer hastaysam yer vermem herhalde, öbür taraftaki sağlıklı insan düşünsün. Bir de yaşı max 55 olan insanlar kendini yaşlı zannediyor onları dövesim geliyor. Gelmiş omzuma tık tık yapıyor sen gençsin yer var bakalım diyor dedim he genciz kalktım gittim 2 durak sonra indi aq Orospusu. Ben 20 durak daha gittim. Benim babaannem 65 yaşında hala gidip durmaksızın gocunmadan çalışabiliyor, saatlerce yürüyebiliyor ki şehirli kadınlar gibi büyümemiş bir insandır. Yani gerçekten yaşlı olmayan insana yer vermeyin bunlar iyi alışmış buna aq.
Yer verilecek yaşlı hasta var, yer verilmeyecek yaşlı hasta(!) var. (Bulanık mantığı çalışın)