bugün

yazarların ıyy iğrenç dedikleri,tiksindikleri şeylerdir.
(bkz: akrep)
(bkz: hamamböceği)
kesinlikle akrep,

kıl,tüy özellikle de bir bayanda.
(bkz: yanlış başlık açan yazarlar)
yere tüküren ve apış arasına dokunan erkek modeli.
(bkz: fütürsuzca hınkırarak burnunu silen insan)
ayak. dünyanın en iğrenç insan uzvu. görünce böyle dünyam kararıyor, midem kocaman oluyor.. kendi ayaklarıma bakmamak için nerdeyse tüm yaz çorap giymişliğim vardır. *
yazarların hayatta en çok tiksindiği şeylerin tümüdür.
(bkz: rubberman)
(bkz: troll)
Yiğit bulutun saçı.
(bkz: ihanet)
kokoreç

o ne amk öyle?
dışarıda pantolon paçalarımın yere değmesidir. cidden tiksindirici bir durumdur. hatta başkalarının paçalarını yere değerken gördüğümde bile tiksinirim. yerdeki bütün boku, pisliği alıp eve getiriyosun öğğğğkkkk.
arabesk rap dinleyen ve icra eden canlılar .
yobazlar.
uzun tırnak.
(bkz: ibneler)
Diyecek soz bulamayinca kufure siginilmasi.
kibirliler.
Kendimin ağlaması.

Ağlarken kendimden tiksiniyorum hatta nefret bile ediyorum. Tek başıma, bir kenarda, bir hiç uğruna hüngür hüngür ağladığım için kendimi aptal gibi hissediyorum.
yere tüküren insan tipleri, kokoreç ve midye yiyenler, küfürlü konuşmayı alışkanlık haline getirmiş insanlar, örümcekler, yanınızdaki arkadaşınızın sigarasının dumanını üstünüze üflemesi, saçı başı yağlanmış insanlar, kendini beğenmiş öğretmen tipleri, her şeye itiraz eden insanlar, arabesk rap dinleyenler, aşırı tüylü kişiler, yemeğin içinden saç çıkması vs.
arap müzigi, arap yemekleri, arap adetleri ve özellikle arap müsteriler. pislikler.
otobüs veya dolmuşta tutunulan demirler. kendi elimden tiksiniyorum yıkayana kadar.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
küvette bırakılan saç kıl vesaire.