bugün

(bkz: #43898867)
Korkularınız var ise üstüne gidin. Yenebilirisiniz unutmayın.
yavaş yavaş açtım...önündekini...
aslında öylesine direk yalamak istiyorum seni...
dilimin yettiği yere kadar.
yavaşça sıyırıp açıyorum...
tüm güzelliğin önümde...

dilimi etrafında dolandıyorum
biraz daha...
kendimi alamıyorum
biraz daha
biraz daha derinden.

öyle güzel löyle tatlı ki
keşke dilim daha derinlerine inebilseydi
daha derin yalayabilseydim.

bitti aq https://hizliresim.com/qQCFMg
bugün bir bebek bana ellerini uzattığında virüsten dolayı dokunamadığımı farkedip kahroldum ne acı.
işsizlik çok kötü her zaman evde evde ve sosyalleşememek insanı bitiriyor. Gittiğin her kurum askerliğini yap önce diyorlar tekrar eve dönüyorsun. Apartmanların içinde tutsak bir şekilde kalıyorsunuz.
görsel
Her şeyi hem çok istiyorum hem de hiç istemiyorum.
dün gece, 2 biraya 60 tl verince, hiç tanımadığım bir kadına usulca sokulup '' ekonomi çoh eyi '' dedim.
yanlış insanlar için uykusuz kalmışız...
ehomoni çoh eyi bahsene

arduvan askeri üçrete de zam yabacah

hamdolsun.
Ah sahibini mutlaka bulur.
Kemiği de yoktur oysaki; ama en çok kalp kırılır..
evlen diye darlanmaktan bıktım.
görsel
Kafam planör gibi uçacakta boynum tutuyor resmen.
gece gece yine triplere giriyorum. şarkılar benim modumu aniden değiştirebiliyor.
Siyah ya da beyaz kalmadı artık. Her şey gri, her şey belirsiz, puslu...
bazen çok basit şeyleri özlüyor insan.

sadece kolunu kaldırıp koynuna yatmak gibi.

sabahları, özellikle uyanır uyanmaz günün en zor saatleri oluyor.
(bkz: imam hatipler kapatılsın)
Bazı insanlar bu dünyaya ev kedisi olarak gelmeliydi. Onlardan beklenti olmamalıydı.

Mesela bir okul bitirmelerini yada meslek edinmelerini, ufak tamirat işlerinden anlamasını, bi bakkala gitmeyi, çöp atmayı filan beklememeliydik.

Hayattaki tek amaçları iyi proteinli mama, temiz WC ve sürekli uyuyabilecekleri alan. Canları istediğinde 5 dk sokulup sonra kaçarlardı uykularına.
Kafamın içinde her gün yeni tiyatro oyunları sahneleniyor. Elimden geldiğince yakalayıp size anlatmaya çalışıyorum ama hepsini anlatmam mümkün değil. Keşke siz de görebilseniz onları. O zaman yalnızlık bu kadar canınızı yakmaz belki.
Bu neden sürekli fikrimi değiştirdiğimi soranlara gelsin: Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim kölesi değil. Fikirlerime karşı verdiğim hiçbir söz yoktur, onları ister değiştirir ister korurum...
Olmayacak hayallere kaptırdım kendimi, gerçek her şey çirkin gelmeye başladı.
sabrımın sınırındayım ama farkında değilsin...
Bugün doğum günüm.
Bir burukluk var yüreğimde.

görsel