bugün

komşunun aşure getirmemesi, aşırı dertlendim. belki bende yapabilirim ama yok illa komşudan gelmesi gerek.
Geçen sene hiç kimse aşure getirmediği için bende çok üzülmüştüm, olur öyle.
iyi para vererek bir saat aldım. bir baklasını çıkarınca bileğim çok terliyor.baklayı geri takınca bol geliyor. o kadar para verdik mutlu olamadık.
beyaz eşyalarım bozulabilir diye dert ettiğim de olmuyor değil hani .
Kot pantolonlarını beğendiğim bir markadan iki kot aldım, maşallah severek kullanıyorum ama siyah renk renk kot almak istediğimde aynı modellerde bulamadım, skinny jeanlerde vardır hep siyah. Başka bir yerden de almak istemiyorum, esniyo hep potluk yapıyor diğerleri. Bu gadar.
Okulu bitiremedim halen. inşallah bitecek. Elbet bir gün.
Sipariş ettiğim küpeler hala gelmedi, kulağımdakilerden sıkıldım *
uyusam mı uyumasam mı diye kararsız kaldım.
(bkz: 1 milyon dolar verseler götünü elletir misin) başlığındaki yazarlarımızın dertleridir.
Ders saydırmaya başvurdum, saymazlarsa mezuniyetim yanacak, bu kaçıncı mezuniyet ama üzülüyorum tabi yine de emek var.
hiçbir şeydir. her insanın derdi kendisine göre önemli olabilir. küçümsememek gerekir.
Bir şeyler satınalıyorum deyince aklıma geldi, temu diye bir site var ilginç ürünler gördüm parmak iziyle açılan bir şeyler falan, getirip satmayı düşünüyorum ciddi ciddi de lojistiğiyle nasıl uğraşacağım onu bilen dm.
3 kg almış olmam.
yalnızlık. oyle cok kisiyi arayan gozlerim yok. bi kisim olsa, benim olsa yetecek. dunyanın en mutlu kadını olucam.
Fenerbahçe maçlarına gidemeyişim galiba. Dert edinmiyorum ama olsa güzel olurdu be.
Masraf şu an 18.000 lira.

Şu an bak şu an...