bugün

En ufak sıfır hatası yapamazsın renk tutmaz sonra hadiii işin yoksa tekrar renk yaz.
Öğrenciliğin iyi tarafı mı var amk.
maaş yok.
(bkz: işsizlik) nedir

(bkz: göt büyütmek) nasıl gerçekleşir.
sabah erken kalkmak değil de bulutları boyamak uğraştırıyor be sözlük.
Kavgayla dovusle ugrasiyom.
haber editörlüğü: her boktan haberim olduğu için psikolojik olarak çok etkileri var.
Yurtta mal mal milletin götünün nazını çekmektir.
bir sürü mutajen ajanla muhatap oluyor oluşum. lentivirüsler de cabası.
her ne kadar ek donanımlı kıyafetler giyip eldiven kullansak da insan bir işkillenmiyor değil.
Para yok, iş yok.
Üstteki yazara katılıyorum yurtta milletin götünün nazını çekiyoruz.
Sabah sınıfa ilk girdiğim an. Amk ayaklarım geri geri gidiyor resmen. Manzara şu;

Sıralar darma duman, mutlaka ağlayan birkaç öğrenci(işin yoksa teker teker sustur), hep bir ağızdan başlayan şikayetler, kavga edenler, yerlerde kalemini silgisini arayanlar(ne ara geldinde ne ara silgini kaybettin amk), yemek yiyenler falan, tam bir curcuna oluyor. ilk 10 dakika sükuneti sağlamakla geçiyor.

Birinci sınıf, 6 yaş.
Teoriden pratiğe geçememiş olması.
Olmaması.
Gecesi gündüzü yok.
Şu anda napıyosun diye Sürekli soru sorulması.
Çünkü işsizim, Benim işsiz olmam başkalarına dert çünkü.
Bıktım.
hafta da sadece 3-4 saat çalışmak. hem de istediğin saatler. insan vicdan azabı çekiyor vallahi.
bir arkadaşın dediği gibi işsiz bir adama ne yapıyorsun diye sormak.
Sabahın 7 sinde ders vermeye gitmek.
Bütün resmi törenlerde okul programını bizlere hazırlatmaları.
(bkz: tehlikeli madde güvenlik danışmanı)
Aslında eğlenceli iş ama rutine bağlamamak lazım.
Hemşire; Ben söylemem siz anlayın.
EURO ile maaş almak, şaka şaka ben bile götümle güldüm lan.
yoğun ve ağır çalışma şartları.
yağmur, çamur demeden, cumartesi, pazar demeden çalışmak.. çalıştırdığın yüzlerce kişinin, ülkenin eğitim seviyesi en düşük olan kısmı olması..
ama yine de proje bitiminde yapılan binanın içinde hayatın devam ettiğini bilmek..
(bkz: inşaat mühendisliği)
sabah erken kalkıyorum iş başını 08:30 değilde 11:00 falan olsaydı süper olurdu.