bugün

geceleri ormandan korkardım, hala üreperiyorum. bu yaz bir ormana gidip geceyi orada geçireceğim.
http://www.youtube.com/watch?v=SU-OMID26SA

sibel alaş - adam klibinde götüm içime kaçardı.
Allah'tan korkardım, bir de şetan ve cinlerden korkardım. şimdi sadece Allah'tan korkuyorum.
Tarkan filmindeki ahtapot.
Bülent ersoy.
şimşek çakması. hala tırsma etkisi yapıyor.
havai fişek (bkz: anneee üstüme düşecekler) .
"sayılı nefes" sözünü duymak. Sayılı nefesler çabuk bitmesin diye, nefesi tutmaya çalışmak.
karanlıktı, hala karanlık.
bitmeyen korku karanlık.
yangın . Sürekli rüyamda yangın görürdüm 3-4 yaşları arası .
gok gurultusu,simsek,siddetli ruzgar,karanlik idi. Karanlik korkumu yendimde digerleri durur halen.
kamyonlardan çok korkardım. hala korkarım.
kedi
karanlık
ölmek
mutfak robotu.
bozacıdan korkuyordum. Bilenler bilir önceden bozacılar gezerdi geceleri, bozaaaaaaaaaa diyede bağırırlardı.Çok korkardım. Bir de bunun ramazan davulcusu versiyonu vardı tabi.
- karanlıktan ve ölmekten korkardım .
Clementine...
kaya çilingiroğlu.

neden bilmiyorum ama televizyonda o adamı görünce korkardım. salaktım biraz ben.
dalgalar.
çok küçükken gulyabani'den korkardım. biraz büyüdüm arıdan korkar oldum ki hala korkarım. şu an onun dışında korktuğum bir şey yok. töhmet altında kalmak ve yanlış anlaşılmak müstesna.
gece tek basima odamda uyumaktan, veyahut gece tuvalete gitmekten.
Trafik canavarından. Pencereden ellerimi çıkarma zevkinden mahrum kaldım bu yüzden.
Sesler. Yüksek sesler. Korkuturdu beni nedense.
karanlık,
hâlâ bu konuda hassasiyet olması berbat.
bana soru sorulması beni en çok korkutan şeylerden biridir. genelde sorulan soruları geçiştiririm zaten.