bugün

(bkz: okuyom ben yaa)
(bkz: armatör sözlük yazarları)
internete erişimin belli bir maliyetinin olması ile bağlantılı olabilecek bir vaziyettir. ama yine de sözlük için bir eksikliktir. bazı konuların çok elitist yaklaşımlarla tartışılması ve ayaklarının yere basamaması gibi eksikliklere veya tek yönlü aşırılıklara yol açabilmektedir.
yanlıştır. zira ben buradayım. *
bir dönem asgari ücretle çalışmış birisi olarak o parayla nasıl geçineceğini düşünmek öyle bir büyük sorun ki sözlüğe vakit kalmaz sanmıyorum. * *
ekmek kavgası veren kişinin sözlükte yazmaya vakti olmamasından kaynaklanan durum. mesele gelirse, çoğunluk öğrenci zaten, kendi geliri yok.
en iyi ihtimalle ancak bendeniz gelene kadar mümkün olabilmiş durumdur. çünkü asgari ücretle çalışan bir emekçiyim.
(bkz: parası yokki asgari ücreti olsun)
Haklı bir önermedir. Asgari ücretli kardeşim nerede bulucak internet parasını ? Evinde bilgisayar olma ihtimalini ise hiç düşünmüyorum.
okuyom ben yeaaaaa.
şaka maka benim bursum var.
hee tabi hepimizin holdingi var zate.
doğru olabilecek önermedir. genelinin öğrenci olduğu varsayımıyla,

200 tl (burs veya kredi) + baba parası.
(bkz: hepsi okumuş çocuklar)
asgari ücretle geçinip hem bilgisayar almak hem de internetin aylık masrafını ödemek pek mümkün olmadığından doğru bir önerme olabilir.
gerçek olmayan bir durumdur. tek bir örnekte olsa maninspace sıfır geliri ile klavyenin tuşlarına basmaktadır sözlük için.
asgari ücretten daha düşük bir maaşa çalışanlar da vardır efendim. (bkz: ben)
dolayısıyla yalan bir önermedir.
bulunmuyor çünkü zall bizi beleşe çalıştırıyor efendim. zall bizi asgari ücrete bağla lan.
resmiyette birçoğu asgari ücretle çalışıyor gibi görünse de gerçekte böyle birşeyin olmamasıdır.
ülkenin refah düzeyi okadar yükseldimide benim haberim yok dedirten çelişkili durum. (bkz: pis fakirler)
işsiz olmasından mütevellit asgari ücretli olmaması durumudur.
Nihat doğan'ı haklı çıkaran önermedir.Çünkü o demişti,bütün hepsi üniversite mezunu demişti *.işsizide vardır,avukatıda,doktoruda..Hepsi candır,öpüldünüz.
(bkz: alla alla)
aramızda stajyer olup 200 liraya çalışanlar mevcut.
(bkz: yazarların asgari ücreti rüyalarında görmesi)

(bkz: karın tokluğuna çalışmak)