bugün

3310 ney

e 250 ney

onlar tekno harika lan bizim için.

ericsson ga628 öper...
siemens m50. mavi ekran hatası gibiydi yeminle.
sony ericsson.
nokia 5110. mavi kapak-boyun askılığıyla birlikte (yaş 11).
Nokia idi. Modelini hatirlamyorum ama lastik bir kabi vardi yandan basinca cikabiliyordu yere atinca bir sey olmuyordu tas gibiydi kizilotesi vardi. Mavi turuncu renkleri vardi benimki maviydi.. Hey gidi ne gunlerdi nasil sevinmistim o seneler boyundan asma kiliflar meshurdu bide onlardan alip asmistim bi saniye olsun boynumdan cikarmazdim duygulandim ya. Cocukluk cok guzel bir seydi istedigine sahip olmanin verdigi kocaman mutluluk..
(bkz: panasonic)

adam marka sormuş fazla bilgi vermeyin.
siemens c75.
bosch.

evet bir zamanlar bosch cep telefonu üretmişti. 2000 lerin başı gibi.
samsungun çok ince bir telefonuydu modelini tam hatırlamıyorum cüzdanımda taşırdıö hep.
Alcatel one touch bla bla bla biseydi.
samsung e250.
Nokia 8910i. güzeldi.
lg b2100.
Alcatel; şu idi sanırım, ekran 2 satırdı. Sonra bir üst modeli çıktı o da üç satırdı. Ay nasıl duygulandım, kokusu hala burnumda, o mis gibi elektronik kokusu, gıcır gıcır yepyeni bir dünya, 1mesaj 2kontör. Nerdeee şimdiki aylık 10 000 sms... Ne nankör insanlarsınız anlamıyorum ki.
görsel
motorola'nın ilk çıkan takozlarından. gazete kuponuyla almıştım. *
Nokia 3110 sanirim.
Siemens A52
turuncu tatlı ışığını çok seviyordum küçücük birşeydi bi de.
Cect e72.
(bkz: çin)
ericsson t10.
2000 yilinin sonlarinda sabah gazetesinden kuponla almistim. cok guzel caldirip kapatiyodu.
http://galeri.uludagsozlu...13/ericsson-t10_13051.jpg
nokia xpress music.
siemens. o zamanlar 450 tlydi ilk renkli ekran ve internete giriyordu sözde.
(bkz: Samsung E-250) Kim bilir şimdi nerelerde garibim...
Samsung d900i.
(bkz: alcatel) turuncu ekranlı, beyaz kasalı bir telefondu. Babam duvara fırlatmışTı da bana mısın dememişti, parçalarını birleştirince çalışmaya devam etmişti.
nokia 6100..