bugün

unutkanlık geçireyim her şeyi unutayım sonra uyurken gideyim cinsinden ölüm şeklidir.
sevdicegimle el ele yatagimizda sarilarak ölelim,kelime i sehadet getirerek.
Ama arkamizdan kimsenin üzülmeyecegi bir vakitte.
uykuda...
air bag ilk bulunduğu dönemde amerikada infazlarda boynu aniden kırarak acısız ölüm imkanı verdiği için kullanılıyormuş. araba kazasında araç içinde sıkışıp yanarak ölmektense air bag tarafından boynumun kırılmasını yeğlerim ama trafik kazasında öleceksem bunun motorsiklet üstünde olmasını yeğleyeceğimden bu zaten konu dışı. ben en iyisi kılıcımın üstünde öleyim.
intihar. silah ile.
uyurken küt diye gideyim işte, çok canım acımasın.
uyuyayım bir daha uyanamayayım. oh, mis. aci yok dert yok.
Sevisirken olmektir.
Yatagimda aci cekmeden..
kanser olmak ve kurtaılamayacak kadar geç fark etmek.
uyurken cılk diye ölmek istiyorum.
Uykuda olmek en temizi sanirim .
Kesinlikle yalnız ölmekli olmayanıdır. Sevdiğim birileri, mümkünse ailemden, yanımda olursa iyi olur. Onun dışında, donarak ölmek güzel olabilir diye düşünüyorum.
Hiç ele avuca düşmeden bi anda ölmektir. Örneğin kalp krizi gibi veya trafik kazası da olabilir. Ama kamser olup ya da felç olup yıllarca başka insanşara bağlı yaşadıktan sonra ölmek en korktuğumdur.
Kurşuna dizilmek.
Yatalak olmadan hemen önce. Ya da büyük bir kötülük yapacaksam ondan hemen önce uyurken acısızı en makbulüdür.
karlı bir kış günü bir dağın tepesinde üşüyerek ölmek...
(bkz: Kelime-i şehadet) getirerek yaşlı eceli zaten gelmişti rahmetlinin diyerek ölmek.
uyuşturucu ile...
karım öldükten sonra savaş çıksın ve savaşta öleyim.
dört bin fitten atlayıp kafa üstü çakılıp pekmezimin akması.
damardan zehir enjekte ettikten sonra yakıp uçurumdan aşağıya atarlarken kurşunlasınlar..
uykuda ölmektir.
Kendini vurarak ölmek.
SUIKASTE UGRAMAK.