bugün

Nickimden cinsiyet tahmini yapıyorsunuz ya neyse ya ben bişey demiyorum.
nickimden tip tahmini yapıyorsunuz ya neyse ben bir şey demiyorum.
Nickimden cinsiyet tahmini yapıyorsunuz ya neyse ya ben bişey demiyorum.
nickinizden tahmin falan yapmıyorum gençler.
-Blog sayfası açmayın.
Hepiniz birer Stephen king değilsiniz.
Yazamıyorsunuz, iki söz sanatı bir iki benzetme yapan hemen blog açıyor.
Lakin memlekette herkesin blog sayfası var bir benim yok amk.

-tutarlı olun en nihayetinde samimi kalın. Günlerce sohbet ettiğiniz bir insanı bırakıp hiçbir şey olmamış gibi hayatıniza devam etmeyin. Ki bunu yapıyorsunuz. Madem umurunda değil o kişi günlerce konuşma.

-terk ettiğiniz sevgilinizi gelip her başlıkta anlatmayin. Amk başlık siyaset konuyu Sevgilisine kadar getiriyor.

-bazılarıniz hayali bir sevgili yaratmış. Sürekli ondan bahsediyor. Rahatsız mısın sen amk? Bizene amına koyayım.

-erkekler delikanlılar olum nick altı girmek neden bu kadsr önemli? Yani nezleye iyi mi geliyor? Sigaranın yanında iyi mi gidiyor? Girme abi sonra götü kalkınca o kişinin şikayet ediyorsun.

-troll olmak millete sataşmak falan değil. Biz de troll gördük amk 8 senedir. Ama öyle bir iki memeli başlık açıp eksi almak istemek trolluk değildir. Güldüreceksin yerinde ve kaliteli tespitler yapın.
o dönmeyecek kardeşim bekleme.
sevmediğim ortamdaki sevmediğim insanların arasına girmekten sıkıldım artık.
Bakın sol frame simdi çok iyi lütfen içine etmeyin çok rica ediyorum.
şuan online 565 yazar var. Hepiniz 1 lira verse ohoo.
Bu kadar seksy olmayın...
beynini sikieyim.
Ay ay ay ay ay... *

Merak edenler için söylüyorum, iyiyim. Gerçekten...

Durun anlatayım. **

Şu hayatta başıma ne geldiyse hep kendim ettim kendim buldum.

Hak etmeyen insanları gönlüme buyur ettim, değer verdim.

Peki onlar ne mi yaptı? Gelip benim üç oda bir salon gönlüme misafir oldular. Şımarık bir çocuk misali dağıttılar etrafı. Gittiklerinde ise herşeyi toparlamak bana kaldı.

Anaları babaları hiç yetiştirememiş bunları çok yazık.

Hayattaki en büyük yanılgın ne diye sorsalar şimdilerde, her karşıma çıkanı insan sanmak derdim.

Çok şükür ki, henüz kimse sormadı bu soruyu. Zira toplumun bu cevaba henüz hazır olduğunu düşünmüyorum. *

Şimdiki aşklar midemi bulandırıyor gençler.

Ne erkekler, erkek gibi mert, dürüst, merhametli artık. Ne de kadın, kadın gibi iffetli, naif, narin...

Erkeklik mertebesine, bir cinsiyet ibaresinden çok daha fazla anlam yüklendiği zamanlarda yaşamak istiyor insan.

Herşey elinizin altında artık.

Kimseye bağlanmak zorunda değilsiniz.

Keyif sizin değil mi, tutturana kadar o gönülden o gönüle gidebilirsiniz, teknolojinin gözünü seveyim. Misafir olduğunuz yerde ortalığı ne kadar dağıttığınızın da bir önemi yok aslında, siz gittikten sonra ev sahibi bir şekilde toparlar nasılsa.

Sadece unutmamak lazım, büyük ihtimalle en çok da en hak etmeyenleri üzmektesiniz.

Şimdi eğlenceli bir şarkı çalıyor.

Ve ben eteklerimi tuta tuta şarkı söylüyorum karanlıkta.

Zaman akıp geçiyor, insanlar değişiyor sözlük.

Mesela son dönemde verdiğim dokuz kilodan sonra ayda yerçekimsiz ortamdaki astronot gibi yürüyorum. Meğersem o astronotlar çok eğleniyormuş sözlük. Geçende bu yeteneğimin boşa gitmesine gönlüm razı olmadı, nasa'ya başvurdum. Ailem de destek oluyor saolsun. Senden iyisini mi bulacaklar diyor anam. Annem diye söylemiyorum, çok tatlı bir evladı var nan. Yanaklarımı mıncırasım, kendimi hırpalıya hırpalıya sevesim geldi. Yerim.

Birkaç zaman önce ekşi sözlükte, sekiz sene önce öylesine açtığım bir hesap yazar olmuş. Allah cezamı vermesin benim üniversite birinci sınıftaki psikolojimin. O ne biçim nick ya, yazarken utanıyorum.

Bu arada azeri bir arkadaşım bana seslenirken "can" diyor. Annesi onu öyle severmiş. Çok hoşuma gidiyor sözlük. Siz de beni öyle sevin.

Neyse dur ben gidiyorum şimdi.

Yine gelirim.

Öptüm. **

https://www.youtube.com/watch?v=DCjFKKj72e0

26.10.2014
küfretmeden yazın mk.
Bilgi alış, verişi olacağını sandığım , ama bazı, saçma sapan, başlıkları görünce, biraz yanıldığımı düşündüm.
Haa, yokmu var. Bu yüzden, umutlanıp, sevmeye başladım.
Eh, diğerleride olgunlaşacaktır.