bugün

zaman su gibi akıp geçiyor. 2013 yılının sonlarına geldik. yeni beklentiler, umutlar, hayaller sanırım 2014 yılına kalacak. klasik olacak ama tabi ki de öncelikle yeni yılda sağlık bekliyor ve istiyorum. 2014 yılındaki diğer beklentilerime gelince öncelikle galatasarayımızın şampiyonluğu, şampiyonlar liginde en az çeyrek yarı final, başımıza tam bir bela suriye sorununun çözülmesi. türk futbolunun yüz karaları tüpçü ve aziz in defolup gitmeleri. yerel seçimler de ak partiden yüzde 50-55 oy oranı. antalya, aydın, manisa illerinin ak parti belediye başkanlığına geçmesi. seçimlerden üç ay sonra bu oy oranlarını hazmedemeyen çapulcular ve tencereciler den oluşan bir grup devrimci, bizim mahalledeki parkın çimlerine basılmasını bahane ederek isyan çıkarıp, mahalleyi birbirine katması gibi beklentilerim de var.
geri kalan 5 ayı siken adamın istediği beklentiler.
fazla mesai.
Adam akilli dostlar edinmek.
Bolca para.
iyi notlar.
Eglenceli gunler.
iş değişikliği.
iyi bir eğitim öğretim yılı.
Cok sey.2013 o kadar kotu gecti ki artik 2014 de kotu gecerse onumuzdeki butun yillardan umidimi kesecegim.
daha fazla sik gibi olmasın.

görsel
"bi kiza bak bir de yanindaki lavuga" cumlesindeki lavuk olmak..
Daha iyi bir ülke.
iyi bir üniversiteye gideyim başka da bişey istemiyorum.
2013'ten daha boktan geçsin de göreyim a.q. ama bu çok büyük bir beklenti.
Yıldan beklenti olmaz. Çünkü zamanı hafta, ay, yıl diye bölüp isimlendiren de biziz. hem bakalım 2014 bizden ne bekliyor?
şişme karı. *
başarı, başarı, başarıdır.
iyi bir üniversite ve namuslu bir sevgili.
evlenip anne olmak.
2013 gibi geçmemesi.
Kendini sevdirebilecek bir eş adayı. Başarı. ek olarak (bkz: alfa romeo giulietta).
Neyi bekledikte degdi.
yeni binam yeni dairem.
Para amk para. o gelse hersey gelcek.
ufak tefekte olsa pozitif olayların olması.
istanbula geçiş yapabilmek ve biraz huzur.
(bkz: para)