bugün

Heh tamam girdi hadi beyler , diye anlasıyolar galiba.
Bu yüzden yanımda hep pet şişe bulundururum. Not : sende bunu yedin ? Evet abi çay söyleyim ? Yok ben alırım geç içeri sen ... Hiamına koduğ..
on dakika önce başlığı gördüm. neyse az önce yataktaydım ve çişim geldi, şuan sözlükteyim. hmm tabi doğru.
tam bir insanlık dramıdır.
Evden çıkınca gelen çişle kapışabilecek çiş.
uykudan soğuma sebebidir. neden yatmadan önce gelmez diye akılda soru işaretleri oluşturur.
abi söyleyelim şu isviçreli bilim adamlarına bunada bir çare bulsunlar artık aq.
Yüzyılın trollüdür.
An itibariyle geldiği gibi beklemededir. Artık sabaha.
Tam abur cuburunu alip koltuga iyice yerlestikten sonra cok uzakta olduğu anlaşılan kumandayla birlikte hayattaki en ibne şeydir.
Rahat bozmaktadır.
Allah belasıni versindir. Esittir yeni giydigin corabın banyoda islanmmasına.
sigara yakınca gelen dolmuşa benzer, murphy kurallarının bir cilvesi daha burada ortaya çıkar.

bir de gece saat 3-5 arası geleni vardır ki genellikle üşenme filtresine takılır. sonunda adamın böbreklerini isyan ettirir.
belli bir süre tutulup, bünyeye unutturulduktan ve uykuya dalındıktan sonra gecenin hiç olmadık bir vakti yataktan fırlayıp ışık hızıyla tuvalete koşmamıza neden olan çiş, çişimiz.
Bide ışığı kapatıp tam uykuya dalacakken geldiyse oç evlat acısı gibi aq.
en güzel duyguların katili. koltuğa uzanıp battaniyeyi üzerine çektiğinde kumandanın ulaşamayacağın kadar uzakta olduğunu fark etmenin kız kardeşi.

koltuğa uzanıp battaniyeyi üzerine çektiğinde kumandanın ulaşamayacağın kadar uzakta olduğunu fark etmek.
yatağa salın eğer soğuksa ısınır oh.
murphy kanununun bir maddesidir.
insanın kendi vücudunun bile kendisine şerefsizlik yapmasıdır.

E yatağa girene kadar neredeydin amk dedirtir.
bıktiran çiştir. hiç eksik olmaz.
yatağa girmeden tuvaletinizi yapın. çocukluktan alışkanlık yaptım. uyumadan yapıyorum öyle rahat gece boyu gelmiyor. gelse bile siz uykuya çoktan dalmış oluyorsunuz.