bugün

(bkz: bdsm)
psikopat fantazilerini sevmeyen kadındır.
şayet eylem yatağa bağlanmaksa fantaziye girecek ve bundan hoşlanmayan kadın olarak adlandırılacaktır. ama yatakta bağlanmak nasıl bir fantazidir ve bundan hangi insan hoşlanır anlamak mümkün değildir.
ellerini kullanmayı seven insan..ele avuca sığmayan şeylerden de hoşlanıyor olabilir.
Yatakta bağlanmaktan değil, normal tanışma ve flört esnasında bağlanmaktan hoşlanan kadındır. Çok da tabii olarak "ulan nasıl bir libido var bende, birisine bağlanacaksam yatakta bağlanıyorum, yanlış anlaşılmak istemiyorum" diyen, bu yüzden yatakta bağlandığı zaman "fuck" diyen kadındır. Tabi ki "fuck" kelimesini kendi kendine içten söyler. Yatakta bağlanırsa yanlış anlaşılacağından korkan kadının bir de yatakta "fuck" demesi kendisine olan saygısını yitirtebilir. Erkeklere gelince, kadın bağlansın da isterse feribotta bağlansın farketmez.
fanteziden anlamayan kadındır.
daha önce bağlanıp kırbaçlanıp acı çekmiş kadındır.
Yatakata kedi değilde kaplan olmak isteyen kadındır.
yatakta bağlanmaktan hoşlanmayan kadın, kadındır. bedeninin ve cinsinin bilincine ulaşmış kişiliktir.
böylesine uç tercihte bulunacak erkek nüfusunun da fazla olmaması temenni edilmelidir.
bağlanmaktan korkan kadındır. birine bağlanmaya hazır değildir.
gelecekte iyi bir yönetmek olabilecek kadındır...

(bkz: ışığı gördüm)