bugün

kullanımı yasalarca engellenmemiş, kafa yapma etkisine sahip olgular.

efendime söyliyeyim, kafein bulunduran barındıran içecekler, radiohead dinlemek..

edit: kafein uyarıcıdır, uyuşturucu değil şeklinde bir takım uyarılar var * radioheadle idare edelim.
(bkz: osmanlı tokadı)
(bkz: i-doser)
müziktir efendim , siz hala denemediniz mi. Her sabah br adet yenilir, açken tok karnına, tokken aç karnına.
(bkz: sigara)
(bkz: haxball)
(bkz: resmi tarih)
en önemlileri arasında diyetn ilaçları gelir.
antidepresanlar, uyku ilaçları onları takip eder.
ve daha nicesi.
sağlık edinmek için sağlığından olanlar çok fazladır.
sistemin tavsiye ettiği onlarca ilaç uyuşturucu bağımlılığına eşdeğer bağımlılıklar yaratabiliyor.
aynı sistemin neredeyse doksanlı yıllara kadar sigarayı zararsız ilan etmesi hatta ellili yıllarda faydalı olarak tavsiye etmesi hayli düşündürmesi gereken bir anekdottur.
(bkz: lustral)
internet ve izdivac programları.
(bkz: televizyon)*
antiem isimli yol hapı. tabletlerin hepsi birlikte alındığında çeşitli sanrılar ve halüsinasyonlar görülmektedir.

yazar notu: 2 saat geçtikten sonra "allahım ben bu kafayı istemiyorum" şeklinde yaşanılan kafadan sıkılılır. sürekli bir şeyler unutulur ve hatırlanmaya çalışılır hemen akabinde ne unutulan unutulur. avucun içinde küllük var sanılıp elin ayasında sigara söndürülür ama bu ertesi sabah kalkıldığı zaman hissedilir. olmayan insanlarla sohbet edilir. çok pis bir kafası vardır denemeniz tavsiye edilmez.
(bkz: the xx)