bugün

hepsi hava cıva. reis gene götürür.
2.

Nah olur!

Ent.
şu entry sayısını yazman altına da ent yazman seni küçük düşürüyor. özenti eşekcik seni.
bütünün isteğini sergilemeyen ifade. yeter artık !
--spoiler--
şu entry sayısını yazman altına da ent yazman seni küçük düşürüyor. özenti eşekcik seni.
--spoiler--

görsel
Katılıyorum. insanımızın kazık yeme sevdasını küçümsemeyin! Seccadeye bastı diye Kırıştar'a demediğini bırakmayan totoşlar "rahmetimiz gazabımı aşmıştır" diyenin bu sözünden hiç bahsetmezler nedense? Hele Dolmabahçe Mutabakatı'nı sorun; "o ne be" bile der, 6+1 diyen A Haber'e hemen inanırlar. ikisine de kaydıracak delikanlılık olmadığı için gidip yine Akape'ye oy verirler. Net.
Çekirge sıçrar sıçrar sonunda sıçar. Her gidişin bir duruşu vardır. O helva yenecek.
Elbette olur. Bu halk sikilmeyi çok seviyor çünkü.
31 martı görmeyen beyanı oylar 30 larda .
artık deniz bitti. hiç bu laflara inanmayın olamaaycaklar ve zaten taaa 2017de başladı da bu milletin jetonu çok geç düşüyor.
--spoiler--
artık deniz bitti. hiç bu laflara inanmayın olamaaycaklar ve zaten taaa 2017de başladı da bu milletin jetonu çok geç düşüyor.
--spoiler--

Yerel seçim basarılarınız sizi yanıltmasın efendim.
2023 cumhurbaşkanlığı seçiminde yaşadığınız travmatik şoku hatırlatırım size.
O zaman da (2023) 2019 Yerel seçimlerini kazanmanın verdiği öz güvenle bu ruh halindeydiniz.
Sonuç?
Swh.
hiç şaşırmam. bu ülkedeki cehaleti çok küçümsüyorsunuz...
Ne sandın yavşağım.
Olaylar çıkan Kayseri’de %70 mi almış Akp ya da sanırım ona benzer bir oran.

Bugün seçim olsa ; kurtarırsa bizi reis kurtarır diyerek ampule abanırlar %90 alır. Ben siyasetten umudumu çoktan kestim.
Asgari ucret 17000 tl,
ortalama etin kilosu 400 tl.
Koskoca bir ay calismanin karsiligi 42 kilo et.
Kirasindan, faturalarindan, cocugun masrafindan vs. vs. bahsetmiyorum bile.
Sen ve senin kafandakiler ( kafa var da, icinde ne var, o ayri bir soru) bir aylik emeginizin karsiligini 42 kilo et olarak goren birine hala oy veririm diyorsaniz, gidin verin. Sizin icin zaten yapacak birsey yok demektir.
Son seçimler yolun sonunu gösteriyor. Hala emeklinin asgari ücretlinin aleyhinde sözler sarfediyor bakanlar, demekki son seçimden ders almamışlar.
karşısında bulunan adaya bağlı.
AKP değilde Erdoğan yüz yaşında bile aday olsa yine kazanır boşuna kimse hayal kurmasın. iki dönem falan da hikaye yaşadığı sürece aday olacaktır. Zamanında üç dönem kuralı da vardı ne oldu?
güncel Önemli Başlıklar