bugün

beni görünce Maşallah de, çok istediysen inşallah...! *
an itibariyle arkadaşta gördüğüm ileti "her tesbih sallayan delikanlı olsaydı imam mafya olurdu".
aşkına eşkiya.
kim dokunduysa ona qiT dicem ama dünya tuRu atmanDan korKuyorum..*
Sevgilini koluma takarım, bebekte de 3-5 tur atmakla kalmam, bilesin!!! Zamanında msn listemde bu şekilde iletisi bulunan, pek uzaktan tanıdığım bir kişiyi silmeme neden olan iletilerden birisidir.
var ama yok yok ama var belirsiz bir durumda. *
yokum yazmayın..
ya gerizekalı yoksan kapat git.
'gelsin ff'ler gelsin dd'ler.' hakkaten öyle ama ya.
acil zengin sevgili aranıyor.kız olması tercihimdir.ama eğer çok zenginse erkek de olabilir.

yazmış listemden bir şahsiyet.
gazla uçabilirsin ama frenle konamazsın.
bu yaştan sınra kimsenin ağız kokusunu çekemem,bilakis ağzına mıçarım.

yaşı 34.
kurbağadan olma bir prensin canı eninde sonunda sinek ister.

sevgili sözlük yarılmadım ama çok beğendim.arkadaşıma "vayy güzel sözmüş" dedim. "beğenirsin tabi kızların işine gelir" dedi. ne yalan söliyim sözlük işime geldi *
Yok.

Kişisel ileti yok.

Uyku.

Çok meşgul.
akşamları kullanırım genelde ''yemek yiyor yemekten önemli değilse elleşme,yemek bir sanat olsa bende Picasso olurdum.''
Piçlik mi ? üstüme yoook !! Kavga mı ? atara atar satıra satır ! Dostluk mu ? canımı veririm ! ihanet mi ? anasını s.ker.m ! ;).

söz konuşu kişi an itibariyle msn,facebook telefon ne varsa bütün listelerden silinmiştir.*
''Ben aslında yoğuuumm''
en güvendiğim kişi olan babamı, annemi * yakaladım.
alem'i âlêm yâpân û¢ bê$ ¢âkâl'sâ krallik ßânâ yâkî$mâz! bên nê zâmân tâht'tân îndîm dê , sîz kral oldunuz!

Bu beni aldı götürdü,aldı götürdü,hala getirmedi...
sen sen ol para için verenle ; vermek için şekilden şekile girenden uzak ol dostummm !!.

1 duman 1 nefes gerisi geçici bi heves....

ciddiysen varım, dalgaysan manyak sörf yaparım....
"madem yüzme bilmiodun neden cıktın ağaca,bak tavuklar çiçek açmış ellerinde poaça.."

- ne alaka lan? (bkz: error)
- arabam mavi, üflerim abi.
vizelerın sonu gelıyo:D benım başalam zamanım da gelıyo:D artık alemlere akcam kopalrım az bea:D * eylen mek bizmde hakımız dimi:P cok calıştık:D:D:D

imla ne demek biri arkadaşa öğretmeli. *
etikete gerek yok, bizi eskilere sor.

Engel!
Hayat sende dahil herşey ve herkes umrumdışı duydunuz mu?
"metal dinlemekten başım ağrıdı; artık ben de ahşap dinliyorum."

yakaladığım yerde kafasını metalle parçalayacağım şahsın iletisi. *