bugün

17 yaşındaki kuzenden gelen güncelleme.

''biz mekâna girdiğimizde menüyü değil tapuyu getirirler.''
"Bi daha mı gelecez lan dünyaya! (telefonun parlaklığını arttırdı)"
soru: hem suda hem karada yaşayabilen canlıların ortak özellikleri nedir?
cevap: hem suda hem karada yaşayabilmeleri.
"anam evde kalan son paket kuru fasulyeyi pişirmiş. yanına ayran ister misin? diyor. dedim la kilosu olmuş 15 lira ne ayranı, şarap açtım."
"bu aralar sizden polis, savcı, emniyet müdürü adı altında para veya kontör istenirse vermeyin. 2 saat sonra tayini çıkar bi daha geri alamazsınız."
Galatasaray'ın finalde Arsenal'i yenerek Emirates Cup'ı aldığı tarih : 4 Ağustos 2013 ( Kadir Gecesi )
Galatasaray'ın finalde Celtic'i yenerek Antalya Cup'ı aldığı tarih : 12 Ocak 2014 ( Mevlit Kandili )
Şampiyonlar Ligi finali : 24 Mayıs 2014 ( Regaip Kandili )

Lan yoksa ???
bu sabah kendimi zengin hissedeyim diye kahvaltıda meyve suyundan bir yudum içip aceleyle çıktım evden. açlıktan ölüyorum şu an.
Saçım ile sakalımın uzunluguna karışanların ben zekasına karışıp, sen neden geri zekalısın diyor muyum? Demiyorum.
'buradan samimi haşhaşi kardeşlerime sesleniyorum. mesajınız alınmıştır. operasyonları bitirip evlerinize dönün'.
+ wi-fi gibisin.
- ay çok mu bağlandın bana?
+ yok herkes giriyor amk.
insan sevdiğine ''çayırda buldum seni, ellere vermem seni'' diye seslenir mi lan? küçükbaş hayvan mı bu?

vesselam...
görsel
--spoiler--
"bir şeyi uzun süre bekledikten sonra umutsuzluğa kapılıp hiç içine sinmeyen başka bir şeye razı olduğun anda o beklediğin şey çıkageliyorsa ve onu mecburen hiç hak etmediği bir yere koymak zorunda kalıyorsan tetris oynuyorsun demektir."
--spoiler--
aklıma düşerken seni tutar gibi yapıp bırakasım var.
--spoiler--
Korkunç bir rüya gördüm; Bir elim yağda, bir elim balda feci lüks bir yaşantım vardı rüyamda ve Miranda Kerr bana çılgınlar gibi aşıktı." Bunun neresi kötü şimdi?" diye soracaklar çıkacaktır açıklayayım; Gerçek hayatıma uyandım o rüyadan...
Çok mutsuzum be Facebook...
--spoiler--
Ve sonra şeytan dedi ki: “Matematik yeterince zor değil, içine harfleri de sokalım.”
lanet olsun montaigne, iyi denemeydi!
herşeyi salla ama çayı demle.
Net'e girmeyecek de mâdem, Size mi girecek bu modem?
-hani bazen yer yarılsa da içine girsem dersin ya, işte bende yer yarılsa da içine soksam diyorum.

kısa ve net.
başkası yanındayken x ile başlayan bir siteye girmeye çekiniyorsan, sende bizdensin kardeşim.
beyler az önce televizyonda prezervatif reklamı çıktı babam bana baktı gözleri doldu kalk siktir git odana dedi noldu anlamadim amk.
"Başkası olma kendin ol. Böyle çok daha güzelsin."
Yani diyor ki:
" Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol."
"beğen yüzde kaç sevdiğimi söyleyeyim."

zehranur kötü biri değilsin bana zararın yok %95.
atacan birlikte sınava çalışmışlığımız var %100.
zeynep, meryem teyzeni unuttun o da beğendi:(
meryem teyzem tabiki %100.
''patates bile senden daha namuslu en azından kızarmasını biliyo kitapsızın kızı''