bugün

yeşil vadi bizimdir, yaşasın çapulcuoğulları!
Direniş boyunca çizgisini bozmayan tek bir kanal var o da Flash TV. iç savaş dahi çıksa halay çekebilecek sağlam bir ekipleri var.
trabzon'da yapılan taksim-geziparkı yürüyüşünde halk ve polis arasında bir tatsızlık çıkmamasının sebebinin mühimmatın halkta polistekinden daha fazla olmasından kaynaklandığını biliyor muydunuz?
Mega holdings marifetiyle zengin olma çabası olan ve benim de hayır dediğim bir arkadaşın iletisi,

"Tutku sevgiyle nefretin karisimidir. Bi gun bana hayir diyen herkesi pisman edecegim. Basarilar canlarim * ."

Allah çarşına pazar versin.
diyanet işleri başkanlığı tuğçe kazaz'ı borsaya bildirdi.
eskiden buralarda hep video müzik resim ve saçma sapan yazılar paylaşılırdı.. şimdi siyasibook oldu.. devir değişti miğirim.
Hocam sözlü diye ıq nuzu girmişsiniz.
fb ve bjk nin uefa disiplin kuruluna sevk edilmesinden sonra ;

(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
Kızlar sizi aldatan sevgilinizi benimle aldatabilirsiniz. Görsün gününü şerefsiz, hak yerini bulsun yani.
yapma hayrettin daha kadroları saymadım.
Balotelli gelmeden önce 15 gol atan El Shaarawy Balotelli geldikten sonra 1 gol atabildi.

#DirenElShaarawy
mankenden şarkıcı oluyorda polisten niye oyuncu olmasın.
en mal ist
ne mal ist
en mal ist
kemalist.
az önce MOLOTOF ve TOMA isimli bir komedi filmi izledik.kenya'lı arkadaşım hiçbir şey anlamadı.ingilizce alt yazılı yayınlanır mı? diyor.
akpli :şimdi sen bize ne yap biliyo musun?
sivil polis:- ne yapim abime?
akpli: - molotof yap. ama little little, in to the middle.
+Sevgilin var mı?
-Hayır..
+Aha ben sevgilin yaktım çıranı
-Aşkım babam sandım ondan öyle
dedim
+Ben abin geliyorum bekle
-Ya abi telaştan öyle dedim
+Ben doktor size telaş yapmayın
demedim mi bebek düşebilir
-Haklısınız doktor bey özür dilerim
+Ben annen kızım hamilemisin
sen
-Yuh ölmek istiyorum
+Ben tabutçu kesin ölüyo musun?
- Ohaaa. s.B. .
''Çok zahmet olacak sana.Evi Arabayı boşver.Çeyiz olarak bana bakan gözlerin yeter.''
Dün Taksim'de "bu ülke yeniden Kemalistlerin eline geçerse ne olur" başlıklı bir sunum izledim. Sonuç: Allah bizi koruyor.
''ya canım direnişe gidicem ama giyecek hiç bi şeyim yok yaa"
Gezi Parkı Tuzla'da olsaydı görürdüm ben o Cihangir entellerini. Polis acır 500T acımaz.
çok eskidir ama ne zaman görsem hala gülerim.

görsel
+ Sevgilin var mi?
- Yok
+ Aha yaktim cirani ben sevgilin
- Askim valla baba sandim
+ Ben abin bekle geliyorum
- Abi telastan oyle dedim yaa
+ Ben doktor size telas yapmayin demedim mi cocuk dusebilir
- Haklisiniz doktir bey
+ Ben annen hamilemisin kizim sen?
- Off yaa olmek istiyorum
+ Ben Vedat
- Vedat kim yaa ?
+ Aciktan Davulcu
Direniş boyunca çizgisini bozmayan tek bir kanaldı var o da Flash TV. iç savaş dahi çıksa halay çekebilecek sağlam bir ekipleri var....
Ben Jackie Chan'in yerinde olsam, kızımın adını Sui koyardım. Çünkü Sui Chan'e yılan bile dokunmaz.
Dusunsenize Central Park'ta direnis var, Obama cozmek icin Kim Kardashian ile gorusuyor.

(Bkz. Hulya avsar-basbakan gorusmesi)