bugün

:)))) Gezi parkı Şirinler Köyü gibi... Birbirine yardım eden, gülüp oynayan insanlar var. Herkes oturmuş Gargamel'i bekliyor.
+Aşkım dün cevap veremedim eylemdeydim kolumdan vuruldum biber gazı yedim şuan hastanedeyim.

-Eylem kim ?
Istedıgın Kadar Havalan Indıgın Yer ATATURK havalımanı !!
Erkeklerin aşkını ilan edişi
+Lan seviyoz işte daha ne yapalım amk.
''cevremde cok kiz var diye ovunen erkek; b*kun etrafinda sinek cok olur iyi geceleeeeer.''
"hayatıma hoşgeldin xperia z"

bunu yazan arkadaş üniversite mezunu.

vesselam...
"bill gates'in eşi olmak da zordur be.
- hayatım eve ne zaman geliyorsun?
- 9 dakika kaldı, 10 dakika kaldı, 22 dakika kaldı, 3 dakika kaldı..."
tayyip göstericilere tepkinizi sandıkta gösterin diyor, adam zaten sana oy vermemiş daha ne yapsın sandığa mı sıçsın?
Gezi parkında dershane,revir,yoga,yemek bôlúmú,park alanı,guvenlık kurulmus durumdadır. Boyle gıderse kendılıgınden AVM kurulucak zaten. ancak ustu acık dogal òzgurluk AVM'si
" iki türk yan yana gelince devlet, iki yahudi yan yana gelince şirket, iki akepeli yan yana gelince Avm kurar."
say baştan gezi parkında kim var?

- Üç beş çapulcu, iki yelloz , dört paçoz , bir iki dingil , yedi manyak , beş şebek.

- Taam lan taam.
annem akp'ye oy verdi. aradım anne napıyoasun evde seni zorlamı tutuyorlar dedim. yo teyzen var bamya ayıklıyoruz dedi. rahat olun beyler.
-Nabzı atmıyor.
+Ölmüş mü?
-Yok tasarruf yapıyor.
forza san marino sayfasından:

''San Marino'muz bir sonraki maçta Ukrayna ile tamam mı , tamam mı maçı oynayacak.''
aşkısının duvarına;

- aşkısııııı <3<3<3<3<3<3<3

yazan kızımsıya;

- canısıııı <3<3<3<3<3<3<3<3

yazan barzomsular açık ara alırlar.
Bir alışveriş merkezine cebinizdeki çakıyla bile giremezsiniz ama içeride Koçtaş gibi mağazalardan balta satın alıp her katı gezebilirsiniz.
Kadınları anlamak istiyorsanız 1 saat açık havada durun. Ne alaka diyorsanız, zaten anlamayacaksınız en azında beyninize oksijen gitsin.
- gözlerin ne renk ? + yha güneş vrnca yeşil oluo ama karanlkta khvrngi. kr yğnca mavi, sonbhrda sarı. - ela mı yani ? + yhaa dmsne ölee :(
"beş duyu organın var ve sen hala bizi götünden anlıyorsun" gezi parkı eylemlerinde eylemcileri yanlıs anlayan zat-ı muhtereme söylemistir.
+aşkım bakire misin?
- ya aşkm bign evde kzlarla oturyrz bi yağmr başldı bi hrtm çktı sen tut bu hrtm bni sürkledi bi ağcın başnda bi dla oturttu orda kaybttim .s.s
+...
" ''sikerim böyle hakimi'' dersen
hakime hakaretten 17 yıl yersin, ama
işi eyleme döküp gerçekten sikersen
tecavüzden 2-3 yıl yatar çıkarsın. hatta
hakimin rızası vardı dersen hakimi
nikahına dahi alabilirsin. burası türkiye burada adalet diye bir şey yok"
Nerde o eski martılar... Eskiden simit atalım diye vapurun götünden ayrılmazlardı. Şimdi simit atıyosun, dönüp bakmıyorlar bile! Anarşikler.
Bende kim olduğunu tanımıyordum ama kim olduğuna baktım, Sakın Johnny Sins fanıyım diye dolaşma ortalıkta.
http://s16.postimg.org/6yngrk8dx/keladam.jpg
Lady Gaga markette şarkı söylerken keşfedildi,ben markette şarkı söylesem bi teyze çıkıp "şimdiki gençlerde hiç utanma yok" der.

Cips yerken televizyonun sesini duyabilmemiz için bişey icat etmiyon sonra bilim adamıyım diye geçiniyon,GEÇiNME
cop me, and then just gas me, till i can get my chapulation.