bugün

şimdi bana "kıpırdama çekiyorum" ve "aa kamera modundaymış" arasında geçen yarım saatlerimi verseler.
telefonu uçak moduna alıp fırlattım, telefon paramparça oldu.
Hani uçak modu şrffsizlerrrr.
+Lan ismail
-he
+3. sorunun cevabı ne lan?
-vatan yahut silistre
+hangisi lan?
-vatan yahut silistre amk
+ulan orospu evladı vatan mı silistre mi
hangisi?
Ünal Aysal o kadar gizli bir transfer çalışması yürütüyor ki Sneijder'in bile haberi yok.
yarmaya çalışan ve yaramayan facebook iletileridir.
buraya yazan adamları seri eksiliyorum.
+ ayrılalım, yapamıyoruz.
- ha anladım hesapları yine sen öde ama sevişmeyelim diyosun.
Bazen uzaklara kaçmak istiyorum. Sonra aklıma Müge Anlı ve Yalçın Abi geliyor, vazgeçiyorum.
Dünyanın en yüksek tahtınada çıksan , yine aynı götle oturacaksın unutma.
--spoiler--
Kendi düğünümde bile arkadaşımı arayıp ''kanks yerime bi imza atsana yeaa'' dicem. Yapıcam bunu! ama bu sefer sınıfta değil evde kalıcam :(
--spoiler--

edit: ileti beyler bu kendi düşüncelerim değil.
edit2: nicikimi unisex alan kafama sıçayım.
Kar yağınca kar lastiği takıyoruz ya, yarın don olacakmış don lastiği mi takalım ?
gelenin gideni aratmadığı tek yer victoria secret defilesi.

edit: bazı kezbanlar rahatsız.
Biz 'Adapazarlılar' 7'nin altındaki depremlere 'çiğdem' diyoruz.
Otobüse bindiğinde bir bakışta güneşin nereden vurabileceğini hesaplayıp oturan bir milletten bir Galile çıkmamış olması büyük trajedidir.
Kar yağınca arabalara ''kar lastiği'' takıyoruz ya,
Bu gece don varmış, arabalara ''don lastiği'' mi takıcaz?
bu kanaldaki kişi ve kurumlar tamamen halay ürünüdür.

- flash tv.
"yaran facebook iletilerine yazan mal karma için yapmayacağın kepazelik yok, alın 3 üniversite okuyun o zaman: bokaziçi, anantepe, gödtü.
Tabağı ben kırsam sakarım. Annem kırsa nazar. Babam kırsa tabağın orada ne işi var? Fedon kırsa "telenata kunata kunata kunata too leeess!"
"allahım sen beni sıradan çinko karbon pil olarak mı yarattin bu ne yorgunluk :(( "
Polat : gelirken iki kilo portakal aldım memati.

Memati : ne duruyoruz usta ? Sıkalım gitsin !..
"Bazen 3 dakikalık şarkı seni alır götürür,ağzını yüzünü kırar geri getirir...!" olduğu gibi alınmıştır.
arkadaşlar yerlere sakız atmayın onları kar sanıp okul tatil sanan liseliler var.
--spoiler--
Tayyip'in Yeni Çılgın Projesi: '31 çeken' aylar kaldırılacak.
--spoiler--

edit: badem bıyıklılar hep rahatsız.

edit2: badem bıyıklı olmasa da koministimam mı ne varmış o baya rahatsızmış. psikolojik onun ki yazıktır.
--spoiler--
elin oğlu marsta yaşam belirtisi arasın, ne biliyim atom parçacığı falan çarpıştırsın, biz de hala sigaranın külünü hiç dökmeden sonuna kadar içebilmenin peşindeyiz, hey yavrum
--spoiler--
--spoiler--
kız olmuş 90 kilo, hala facede, tivitırda eski sevgilisine
laf sokma çabasında.
neymiş, intikam soğuk yenen bi yemekmiş.
bi o kaldı yemediğin, ye amk onu da ye.
--spoiler--
Kardan Kadın Yaptık, Başında Bekliyoruz. Bakalım Konuşmadan Ne Kadar Durabilecek.