bugün

Allahı seven üzerime lunapark yapsın. Gönderilen oyun isteklerinden sıkılmış bir arkadaşımın durum güncelemesiydi.
Choq cix chiqmisim.
fetih 1453 'ü yapanlara helal olsun. testereyi bile 7' ye kadar çekmişlerdi.
--spoiler--
+kanka gözüm başkasını görmüyo çok seviyorum onu
-ohaa, gelenlere bak
+soldaki benim.*
--spoiler--
bu zayıflama aletlerinin reklamlarındaki insanlar zayıfladıktan sonra da aynı kıyafetin küçük bedenini giyiyor, kardeşim zayıflamışsın git başka bi şey giy de mi ama yok ille de aynı şeyi giyecek gerizekalı.
--spoiler--
bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.
"o olmazsa yaşayamam." demeyeceksin.
demeyeceksin işte. yaşarsın çünkü.
öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.
--spoiler--*
Basketbol mu? Futbol mu? deseler tenis derim . Çünkü voleybol daha eğlenceli bu yüzden yüzmeyi tercih ediyorum.
--spoiler--
amerika'da yaşasaydım zenci mahallesinde çay ocağı açar, dudak payı olayından köşeyi dönerdim.
--spoiler--
içimde durmak bilmeyen bir amazon kızı yatıyor.
Sokaktan geçen 100 kişiye sorduk "sizce evlilik aşkı öldürür mü?" ve 1 popüler cevap aldık "Çekil kardeşim,işim gücüm var amk!"
"Allah analı babalı ayfonlu büyütsün: Dünya üzerinde saniyede 4,6 iPhone satılırken, saniyede doğan bebek sayısı 4,2 imiş. "

bu sefer yarmadı...*
sevgilisinden gece yatarken ve sabah uyandığında mesaj bekleyenler: verin lan numaranızı bana özelden. allah belamı versin ki her gece ve her sabah atcam lan mesaj. yeterki bu mevzu kapansın. Kendi psikolojimi hiçe sayarak bu kıyağı yapcam. söz.**
UEFA, Yıldırım Demirören'in TFF başkanı seçilmesi halinde, Türkiye'ye yönelik başka bir yaptırıma gerek kalmayabileceğini açıkladı...
Harflerin gülüştüğünü senin adında gördüm.
(#14657447) yazarmış lan. şaşırdım. hoş gelmiş efenim ne diyim.
toplam 4 entry girerek yazar olmayı başarabilmiş zat-ı muhterem. ulan nasıl yapıyorsunuz söyleyin de bilelim. biz boşuna mı 20 entry girdik.
aynı zamanda yeni yazarmış.

edit: böyle bir yazar var eksilemeyin valla bak.
- KANKA NAPTIN SEN?
+KiME NE YAPMIŞIM KANKA
-ALLAH SENi NAPSIN KANKA EMi *
+NE YAPMASIN KANKA?
-LAN OLUM GERiZEKALI NASLSIN DEMEK iSTEDiM *
+ALLAH BENi VERSiN KANKA ADAM AKILLI SORSANA..
-TAMAM KANKA NE KIZIYON BiDAKiNE ÖLE SORARIM SORiMMi..
+ HAY BEN SENiN KANKANIN BABASININ ŞARAP CANAĞINA EMi...
-KANKA BABANA YAZIK DEĞiLMi??
+ ALLAHIM SEN KULLARINA AKIL DAĞITIRKEN BU BENiM APTAL KANKAM NERDEYDiKi..
-YANINDAYDIM KANKA..
+YAV Bi GiT KANKA YA....
yazıldı mı bilmiyorum ama en güzeli bence şu:

başarı hamile kalmak gibidir. herkes tebrik eder ama kaç kere sikildiğinizi kimse bilmez.
dış görünüşe önem vermem, röntgen filmi çektirip gelin.
üzüm üzüme pika pika kararır. manisalı pikachu *
ankaralı bir arkadaşımın duvarında okuduğum gerçekten yarmıştır.

-200 tl'ye kiralık ev buldum ama 2 vasıta. burdan aşt'ye aşti'den cizre'ye.
alışveriş listesine beyaz şarap yerine beyaz çorap yazan sevgili can değildir de nedir ey yarabbi!
görsel
facebook şifresini vermiyor diye kavga edip ayrılan sevgililer varmış. lan benim sevgilim olsun da vinci'nin şifresini bile veririm.