bugün

'' bir futbol federasyonu trajedisi: fenerbah ç ''
ciddi bir ilişki bana göre değil, ben gülerim.
ben senin o terketmelerini yerim..
- erkekler rusya'ya giderken neden karılarını götürmezler ?
+ sen hiç çorum'a giderken leblebi götüren gördün mü ?
sevgilisiyle öpüşürken fotoğraf çekip facebook'a koyanlar, gerdek gecenizi de 4 gözle bekliyoruz. saygılar.
Sinem kobala ulaşamayan Arda: Forlan ve Reyesi yanına alıp Selena Selena diye çagırmaya başladı .
meclise gidip bütün milletvekillerine sövüp, sayıp sonra ''sözüm meclisten dışarı'' diyesim var..;d
oha lan altın 170'e dayanmışken önce evlenip,acele 5 çocuk,aniden çocuğa sünnet filan.çok seri olmam lazım.
asla bir ateistle kavga etmem. allah yarattı demez gebertir beni. *
elin oğlu gülü, tango yaparken ağzında tutuyor, biz kasap vitrinindeki koyunun kıçına takıyoruz. sizde hala bizden romantizm bekliyorsunuz.
dam üstünde un eleyenin memesi beni katiyen ilgilendirmiyor!damda dünya güzeli görsem soğurum,o ne la öyle uyducu gibi.

yazanın facebook rumuzu hayat erkeği asıl rumuza öldüm lan *
gümbürtüye gittim,gelicem...
+aşkım seni ramazandan sonra öpücem.
-ramazan kim lan orospu.
+wtf?
-sana hasanın seLamı var -Hangi cem? -Kadir inanır * :D
Kadinlar üzüm gibidir.nSizin vereceginiz ilgi, emek ve sevgiye göre ya şarap olur ya sirke *
hanımların dikkatine! overlok makinesi ayağınıza geldi. halı, kilim, yolluk, paspas kenarına, halıfleks kenarına overlok çekilir. 5 dakikada yapılır, hemen teslim edilir.
hersey başladığı yerde biter.. ebe tokadı nereye atıyorsa, imamda pamuğu oraya tıkar..
soyle ki, vajinaları ile dalga gecen ınsanlar ordusu var bu dunyada. tıksınıyoruz zıyadesıyle...
otun bokun dayanılmaz hafifliği...

imza; liseli ergen

hepinizin ağzına sıçayım be, pişman ettiniz bi kitap yazdığıma!

imza; milan kundera
vajina monogları tiyatrosunu aşağılayan kaymakama yönetmenden gelen; "o önce kendi adına baksın... kaymakam" cevabını verdiği için yönetmeni alkışlıyorum.
"Batak oynarken ne zaman "koz kupa" desem, masada Fenerli kalmıyor."
kaşar seven tek hayvan fare değil.
hurmayı yaştan, villayı kaş'tan, ganimeti savaştan, ilişkiyi yavaştan, fincanı taştan, dürümü lavaştan, aşki sil baştan yaşayacaksın.
'Hayat paylaşınca güzel' diyen Sertap Erener, madem öyle turkcell'den
aldığın reklam parasını bizimle paylaşsana.
nihat doğan, herkes somali'de kalman için dua ediyor ama ben türkiye'ye gelmen için dua ediyorum. Yazık oradaki insanlara... açlık ve sen!