bugün

http://www.youtube.com/wa...Qus&feature=endscreen
"Bana böyle bir şey söylenmedi. Böyle bir bilgi gelmedi arkadaş"
erdal bakkal yere çip atmıstır.

ismail: bu neyki ya.oooo acayip ınanılmaz enteresan bişi bu biliyonmu. çok oooo valla acayip güzel bişi buldum yemin ediyom ya.
erdal:versene sen şunu.
ismail: sen attın onu. atarken gördüm sen attın.
erdal: atmadım düşürdüm. ver onu!!
iSMAiL: sen attın elinle yalan söyleme!
erdal: tükürürüm bak ondan sonra haram zıkkım ederim.
ismail: ben sana ayna derım bak ayna hepsi geri döner. yaa bıraksana şunu. benim bu vallaha ben aldım. haline bak allah askına. kaç yasında adamsın?
erdal: atmadım düşürdüm diyorum ver şunu.(bunu derken ısmaılı ısırmaya çalışır)
ismail: ya yürü git yürü git. erdal abı bu ne biliyonmu.(bunu der demez ismail kaçar)
erdal:(kaana dönerek) ya bak kesin degerli bişidi bu kesin ya. işe yarar bişidi ya. oglum nıye atma demıyosun.
leyla ile mecnun la behzat ç ortak bölümden.

behzat: bak bak la buna iyi bak. bu ahmetin evi. haritanın üstünde sizin isimleriniz yazılı la.(harita dedıgıde yavuzun cızdıgı dandık harıta var ya o :D)
harun: bu erdal bakkal senmısın.
erdal: evet benim. ama ama adı erdal olan tek bakkal ben değilimdir herhalde...(sesi içine kaçar)
harun: ama adını erdal koycak tek dallama sensin.
erdal: olabilirde benım el yazım değil amirim.
harun: kimin el yazısı bu?
erdal: yaniii kimseyi şey yapmak istemem,kimsenın gunahını almak ıstemem ama bızım bi yaviz var. hırsızz! hırsız haydut! yanı saglam ayakkabı değil. yani siz bi ona bakın. bugun hırsızlık yapan yarın adamda öldürebilir dimi. siz bi ona bakın.
behzat: sanamı sorucam lan!(masaya vurur) tipe bak çay demle. elimde kalıcak şimdi. bunların hepsi ... siz nerden geldiniz lan. siz hangi dünyadansınız la.
he?
erdal: biz amirim...
behzat: konusma!
http://www.youtube.com/watch?v=O4tRdNCFgUU
http://www.youtube.com/watch?v=wDPa5zMCMxw
mecnunla ısmaıl bakkala gelıyolar...

erdal: hayırdır gencler ne bu haliniz böyle?
mecnun:leyla gitti ya...
ismail: şekerparede gitti.
mecnun: yavuzda gitti.
erdal: yavuz mu gitti?
mecnun: he he.
erdal: amann. güzel olmus. çok güzel olmus. ya ne zamandır şu kasayı patlatıcak dıye beklıyodum valla.
ismail: erdal abi. o bıyıkların inşallah böle uzasın. agzının içine girsin bıyıkların agzını kapatsın. konuşama böle kal.
mecnun: erdal abi hay senın o suratında... allah belanı vermesin ya. nası laflar öyle. nası adamsın sen. bide iyi olmus dıyo ya.
erdal, bakkalı yaviza emanet etmiştir. yavizda işi cıkınca bakkalı teletabiye emanet etti. teletabide soydu tüm dükkanı. erdal gelince gördü dükkan boş. döner bıcagını alıp yavizi kovaladıgı sahne.

yavuz eylülle bankta oturmaktadır.

yavuz: sen hala. sen sankı ben yo...
erdal: hırsızzzzz. pis hırsızzzzzzz. dükkanımı çaldı buu. inanma buna pis hain.
yavuz: allah belanı versın abi. şimdimi gelir şu andamı gelinir. du bekle orda
erdal: ne beklıcem
yavuz: benım su anda kacmam lazım. burda duydugun hıc bıseye ınanma. benım su anda kacmam lazım. benım adım yavuz bız ne dıyosak o yuz.
erdal: pis hırsız. inanma buna. kacma hırsızzzz!
iskender pakize onu terkedince erdalın evinde radyoya gece baglanmıstır.

iskender: gece yaptıgımız kavgaları özlüyorum. bana bakısını gögsümde durusunu. hatta arkasını dönüp yatısını bile. ona yavasca sokulmak sessizce sarılmak. omuzlarından tutup sımsıkı tutup çekmek.(erdalda duyuyo bunları nurtene sokuluyo korkudan)
erdal: yuhhhhhh ama arkadas yuhhhh. sankı ailesinin yanında şey edicek. noluyoruz ya ayıp denen bişi var.
nurten: noluyo erdal ya noluyo.
erdal: ne bılıyım nurten. adam inceden yürüyo ya.
iskender: telefonla konusuyorum
erdal: arkadas sölesene ya. ınsanın aklına binbir türlü şey getiriyosun. telefonla konusuyomus suna bak. kımle konusuyosun sen ya. buldun beleş telefonu dimi. almanyayı aradın dimi ha. sömür sömür iskender.
iskender: erdal gece uyurken üstün açılsın emi. kendi telefonumla konusuyorum.
erdal: tamam arkadas git kendı telefonunlamı konusuyosun kendınımı kesıyosun napıyosun git dısarda yap. uyumak istiyoruz.
iskender: ahh yalnızlık bir kapıyı acıp dısarı cıkmaktır.
erdal: bak ya hala yalnızlık dıyo ya.