bugün

son reklam filmini mardin'de çeken kral arama motorudur

http://www.dijidiji.com/y...m-filmini-mardinde-cekti/
görsel
son zamanlarda google da görülen yavaşlama ve hata verme problemleri neticesinde, ilaç yerine kullandığım arama motoru.
tarafimdan hâlâ dislanan arama motoru.

aliskanliklarimdan bir cirpida vazgecemiyorum ancak google gibi bir devin karsisinda muptelasi bol olan bu motor karsisinda da saygiyla egiliyorum.
'ben ne bileyim, yandex miyim?' reklamındaki sloganında şişko çocuk ve giydiği elbiselerin renkleriyle Google'a gönderme yapan arama motoru.
devamlı olarak taciz durumunda ve yaptığı zorbalıklara dur demek istiyorum. lan bir siteye giriyorum bir bakmışım artık google chrome'da arama motorum yandex olmuş. bugün de telefonda işim vardı nasıl oldu anlamadım artık yandex arama motoru kısayolum oldu. bir siktirin gidin arkadaşım, kendini zorla alıştırmaya çalışan bir arama motoru olabilir mi amk? var işte. arkadaşım bırakın yakamı, reklamınız güzel ama inat ettim kullanmıyorum böyle saçmalık olur mu lan.

edit: şşşş Kızdığıma bakma, navigasyonun falan çok güzel. yerim.
hazır youtube kapalıyken bir video paylaşım sitesi açması gereken site.
verdiği hizmetler google'dan fazla olan ama alt tabakada google ile çalışan şirket.
kalitedir belki ama kullanıcıların seçme özgürlüğünü önemsemeden her yerden çıkması, görüldüğü yerden kolayca silinememesi en olumsuz yanı belki de..
reklam meklam olayını da bırakmış olacak ki kendini zorla kullandırtmaya çalışan spyware. beni kendisine ana avrat sövdürmüş olan motor. en kısa zamanda iflas edip açlıktan ölmeleri dileğiyle...
1 2 sene önce türk güvenliği tarafından hacklenmişti o günden sonra bıraktım kullanmayı.
Yapışkan, bulaşık, gıcık arama motoru. Siliyorum geliyor, sövüyorum geliyor şerefsiz.
En sevdiğim reklamlardan birine sahip olan arama motorudur.
bazen google ı sabote ettiklerini düşünüyorum. arada bir açılmıyor google,dolayısıyla ben de hemen yandex e geçiyorum.
türkiye ve rusya dışındaki erişimleri çok düşük olan, rusya hükumetinin dayatması olan google çakması web hizmeti.
devamlı yeni sekme açan bir arama motoru olması benimsenmesini zorlaştırıyor.

biz bunlara alışık değiliz. ayrıca sayfa biraz daha büyük olmalı. insan bir şey arayınca sanki virüslü bir siteye girmiş gibi hissediyor kendini. belli başlıklar ön plana çıkmalı.
nefret ettiğim arama motorudur. yaptıkları trollüklerle nefretimi kazanmışlardır. tez zamanda iflasını bekliyorum bu ibnelerin.
yırtık dondan fırlar gibi her yerde karşımıza çıkan afacan motor. bu yüzden olumsuz izlenim bırakıyor.
çok sevdiğim arama şeysi.
orospu çocuğu arama motoru. çöker inşallah
google chrome filan varken ne diye arama motoru işlerine başladığını anlayamadığım sağlayıcı..
chrome den önce sorunlar yaşadığım halde hala explorer kullanıyodum. ta ki, mybilet'ten bilet alamayıp google chrome ile alınabildiğini öğrendiğim zamana kadar..
o gün bu gün, arada mozilla olmak üzere chrome kullanıyorum da, bu yandex'in kendini zorla kabullendirmeye çalışması çok kötü. ordan burdan yüklettirmeye çalışıyor sonra sildirtiryor kendini.
onun yerine madem başkalarında olmayan özellikleri ekle kendine de kullansınlar seni..
mesela mozilla'da bir ara candy crush oynuyodum, mozilla ile oynadığında sınırsız oyun hakkı, can, özellik gibi bişeyler sağlıyodu ötekilerden farklı.
bu yandex olmadı..
Google gibi her ülkede tabanı yok sadece rus tabanlı bu yüzden browser'ı leş ama bulut servisi ve download servisi güzel hede.
disk ve metrica hizmetleri güzel olan site.
Rusların geldiği son noktadır resmen. Google'a en büyük rakiptir. Başarılı işlere de imza atmıştır ve kendini kanıtlamıştır.
Yüklemenin kolay silmenin zor olduğu arama motoru.