bugün

suyunun* suyunun* suyu*

bu arada bu halka bunu reva görenlerin alayını yamyam sksin
ajdara haksızlık yapıldığını düşündüren doğa olayı.
çok komik olmuş, çok iyi olmuş sözler. siz neyin tribindesiniz. amerikan, ingiliz yapsa nasıl beğenirdiniz. adam dalga geçmiş işte. utananlar var bir de ya.. olum bak git'e gülerken koltuktan düşüyordunuz ya, o mu komikti yani? biri bilinçli olarak tiye almış, biri ise insanların içler acısı halini videoya almış? hangisine güleceğinizi bilmiyorsanız diyecek bir şey yok tabi.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30551134
boş bir insandan boş bir icraat daha... bu saçmalık için konuşmaya bile değmez. bu kadar!

not: bütün milletin de başka işi yokmuş gibi bu salak şarkıyı sürekli güncel tutmasını hakkında paragraflar yazılması, haberler yapılmasını anlamış değilim. abi adam zaten gündeme oturmayı hedefliyordu, milletin sazanlığı yüzünden de amacına ulaştı. lütfen şu saçma insan hakkında kimse tweet atmasın artık! atmasın ki yine unutulsun gitsin.
bir atilla taş saçmalamasıdır..
http://videonuz.ensonhabe...yaz-show-da-yam-yam-style
garip bir atilla taş işi. her şeyi geçtim ama atilla taş dans edeceğim diye rezil etmiş kendini ve yabancısı çok sevilen hiçbir şarkı türkçeye çevrildi mi kötü olmuyor yada milletimiz anlamadığı için o dili ona güzel geliyor.
youtube yorumu ;

--spoiler--
He's best songer GREECE ( Yunanlara kakalıyoruz beyler beğen up up up ) :(
--spoiler--
hamçökelekten sonra müzik dinlemeyi bırakmak için yapılan şarkıdır. ama dalga geçmeyin 176 bin kişi izlemiş. 157 sayfa yorum yapılmış.

yorumlar başlatan kişinin attığı yorum.
-he is from greece (beyler yunanistana kakalıyalım beğenin) gülmekten sandalyeden düştüm. bunaz benzer bir çok yorum.
yunanlılar türklerden vakti zamanında baklava ismini çalmışlardı. şimdi de bu şarkıyı çalmışlar. bu durum eski yanlışlarını telafi edebilir. yunanlılara kakalıyoruz lafına da gülmekten koptum.
daha yükleneli 2. gün olmadan 350bin kişi tıklamış. insanlar sadece küfür etmek ve yorumları okumak için tıklıyor eminim ki yoksa hangi hastalıklı bünye böyle bir şarkıyı beğenir. müziği çalmaya çalışmış ama onu da becerememiş. sözler ise bir alem.

--spoiler--

çok güzelsin çok özelsin seni yerim bitiririm
Bak bitersen bana güvenme seni yerim bitiririm
Kullanmadan çatal kaşık sade ekmekle

--spoiler--

müziği koy 14 yaşındaki çocuğun önüne, sonra ''söz yaz lan buna'' deyip başına silah doğrult. vallaha da billaha da daha güzel dayar döşerdi.
atilla taş şarkısı.
--spoiler--
dostum sen buna yamyam style demişsin ama bu bildiğin yarram style.
--spoiler--
Türkiye türkiye olalı böyle zulüm görmedi dedirtecek hadisedir.
tam kendisinden beklenecek hareketi yapmıştır.
yunanlara kakalanmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=5KhC8O91jfU&feature=share
koreyle aramızda savaşın çıkmasına neden olabilecek şarkı.
allah korusun böyle insanlardan!
utanmadan canlı yayına çıkarılmıştır. beyazıt öztürk bunu kendisine ve programına nasıl bunu yapmıştır anlaşılmamıştır.
atilla taş olarak doğmadığımız için şükür namazı kıldırtan style.
*Youtube'da, Türklerin gerçekten büyük bir dayanışma ve birlik göstererek Yunanistan'a ötelediği şarkıdır.

*Yapılan yorumları okuduğunuzda sandalyeden düşme ihtimalinizin yüksek olduğu şarkı.

*Ayrıca ABV Atilla Taş *
görsel
beynin bedava olduğunu gösteren şarkıdır.kiminde beynin bedava olup harikalar yaratırken atilla taş gibi parazitler de işte bu gibi işler yapar.
yunanlı bir şarkıcının yaptığı yunanlı bir parça. biz tanımıyoruz amk. *
Dinledikten sonra utandım gerçekten. Sokakta eşi, dostu ile nasıl geziyorlar rahat rahat resmen hırsız bu herif. Ayrıca arsızca ve çok itici şekilde çalması da cabası. insanda biraz gurur olmalı. Popülerliğini emek hırsızlığıyla sürdürmek ne kadar etik ? Yamyamlık insanların ürettiği eserleri kendi çıkarların ve medyada tutunmak için yalnızca tüketen bünyene yakışmış aslında.
hayatın acı gerçeklerinden biri.
dunyanın en mutlu ınsanı henuz atılla tastan bu sarkıyı dinlememiş insandır.
-ham çökeleğine geri dön atilla.