bugün

bir yanlışın bütün doğruları götüreceği dizi. beyazıt öztürkün ne işi var bu dizide be gülse ablacım. cast bu kadar iyiyken oldu mu şimdi.
fragmanlarındaki müzik, reklamlardaki ve bilumum piyasa çöplüklerinden aşına olunan ve artık gına getiren bünyede tiksinti etkisi oluşturan bir sese sahip dizi.
ne güzel demiştir candan erçetin : bir avuç toprak için yor kendini, dünyada ölümden başkası yalan.
beyaz her işte olduğu gibi bu diziye de samimiyetsizliğini yansıtacak; içten, bizden bir dizi olmayacaktır. bir avrupa yakası beklemek büyük hata olur. ancak kadronun sağlam olması bu diziyi izlenilebilir yapacak tek artısı gibi duruyor. irem sak ın yıldızının parlayacağı dizi olacağı kanaatindeyim ayrıca.
çok süper bir oyuncu kadrosuna sahip, hayal kırıklığı yaratmaması umulan yerli dizi. beyaz'ın perfromansı kötü olursa diziyi batırabilir.
Çok ses getireceğe benziyor. Gürse Birsel kalitesi var zaten. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Dizinin 1.bölümünün tüm fragmanları izleyenler aşağıdaki linkten yararlanabilirler.

http://www.firatyalcin.co...i-dizisi-yalan-dunya.html
tanıtımları bildiğin kötü olan dizi. zannedersem dizi beğenilir ama ses getirmez.
işin içinde beyazıt öztürk varsa o dizi tutmaz.
tarih belli oldu.
13 ocak cuma günü yayına başlıyor ve her cuma 20.00 da yayınlanacaktır.
beklemekteyiz...
ismi ve jenerik müziği ilginç olan dizi. yalan dünya en bilinen şekliyle neşet ertaş türküsüdür. dizi versiyonundaysa jenerik şarkısını nil karaibrahimgil seslendirmektedir. bilindiği üzere nil karaibrahimgil neşet ertaş'ı tanımadığını söylemiş ve büyük ustadan tarihi bir ayar yemişti. o gün bugündür albüm yapamaz nil, işte reklam, dizi, düğün, nişan allah ne verdiyse.
harika kadro.. feriha ve hayat devam ediyor ekiplerine rakip olması kötü reyting kaygısı yaşayabilir. pazartesi gününden alsınlar arka sokakları soksunlar canım yalan dünya'yı.. kuzey güney ile aynı kaderi yaşayacaklar. bir kaliteli dizi daha avuçlarımızdan akıp gidecek.
bomba gibi bir kadroyla yakında kanal d de başlayacak olan kaliteli olacağına inancım sonsuz yapımdır. beyaz , nihal yalçın, hasibe eren, olgun şimşek ve erkan öner i bünyesinde bulundurmasıyla tadından yenmeyecektir bence.
avrupa yakası olmayacaktır, bir samimiyetsizlik var gibi görünüyor dizide.
sırf gülse birseli izlemek için sabırsızlıkla beklediğim dizidir *
irem sak için şans verdiğim..
umarım çok güzel bir dizi olur ama her daim engin günaydının eksikliği hissedilecektir.*
beyazıt öztürk'ten dolayı biraz umutsuz baktığım dizi.
izlediğim fragmanda olgun şimşek'in biraz daha aykırı damat karekteri ile engin günaydın açığını kapatmaya çalışacakmış gibisinden bir hissiyat yaratan dizi.
Gülse Birsele neden beyaz diye soracağım dizidir. neden beyaz arkadaşım, neden yani almıyor benim bu kıt beynim, beyazıt öztürk oyuncu mu ki bundan kendisi bile hatta hiç kimse emin değil. neyse umarım güzel bir dizi olur da leyla ile mecnun dışında bir diziyi daha mutlu mesut izleriz.
gülse birselin 13 ocak 2012 tarihinde saat 20:00 de başlayacak olan yeni dizisi. beş fragmanı yayınlanmış ben sadece ilk fragmanı izlemişim. şimdi diğerlerini de izledim. ben olur diyorum. *
fragman itibari son derece vasat bir yapım gibi durmakta.
gülse birsel i sevmek diziyi kurtaracak gibi durmuyor. erkek oyuncuların alayı fiyasko.
espriler levent kırca ayarından daha aşşağı duruyor.
reyting ölçümlerinin olmaması en büyük şansı. yoksa 2 günde şutlanırdı.
türkiye nin tartışmasız en zeki kadınlarından biri olarak gördüğüm gülse birsel in merak ve sabırsızlıklar içinde beklediğim yeni dizisi. gülse birsel e güvenerek söylüyorum ki, en az avrupa yakası kıvamında bir iş çıkacaktır ortaya.
Beyazın performansını merak ettiğim dizidir. Günümüzün Avrupa yakasıdır.
engin günaydını da kadrosuna dahil etmesini umduğumuz dizidir. türk dizisi izlememe orucumu bozdurabilir bana.
herşey bomboş hancı sarhoş yolcu sarhoş tey tey diye devam eden şarkı.