bugün

saçma tavsiyelerdir. yakışıklı isen bütün hatunların kapıları sana açılır. yapacağın tüm absürdlükler karizmanın gölgesinde kalır. bu yüzden kezbanların tavsiyesine ihtiyaç yoktur. hedef kitle patatesler değildir çünkü.
Özet: Adam olun efendi olun
amsalak olmayın yeter. gerisi size kalmış.
sözlüğe güzel kızın takılmayacağını binlerce giride üstüne bastıra bastıra söyleyen erkek yazarlara hitaben açılan bu başlığı, şiddetle kınıyorum. baştan söyleyeyim erkeğim beyler bayanlar fakat entreresan birşeyler olduğunu hissettim ve tutamadım kendimi kusura bakmayın.

hangi güzel kız açtı ise bu başlığı , pozitif ayrımcılık yapıyorsunuz bilesiniz. neden sözlükte güzel kız yokken yakışıklı erkeklere böyle tavsiyelerde bulunuluyor anlamıyorum, lütfen canlarım ciğerlerim yapmayın böyle şeyler. yalandan götümüzü kaldırmayın ya * yakışıklı olabilirim tamam tavsiyelerinizi de göz önünde bulunduracağım fakat gene de sözükte böyle şeyler istemiyorum. çünkü bu sözlükte güzel kızların olmadığı gibi yakışıklı erkekte yok ki.

güzel kızlardan yada çirkin * yakışıklı erkeklere tavsiyelerdir.
daha mütevazi olun.
penis uzatıcı hapların hepsi traş boş işlerdir. kobra kısaysa ön muamaleyi uzun tutacaksın. mal sağlamsa vur dibine dibine .
gidip çirkin bir hatunla olmayın. yanınıza yakışan biriyle olun. şu çirkin bahtı saçmalığı azalarak bitsin.
zekanızı, kültürünüzü ne yapın edin geliştirin. "güldürebilin." diyeceğim ama bunu nasıl becerebilirsiniz sempatik değilseniz?
Yakışıklı sevgilisinin tavırlarından bıkmış bir kızın vereceği tavsiyelerdir.
sakın karıların götünü kaldırmayın . naz maz yaparsa hiç iplemeyin. o tipe yazık etmeyin . karı size yazılmışsa yüzüne tükürsen senden kopmaz.
yakışıklı olduğunuzun farkında değilmişsiniz gibi davranın. oldukça mütevazi tavırlar sergilemeye gayret edin. biraz da sempatik olursanız tavlayamayacağınız kız henüz daha doğmadı.
sikiş sokuşun, koyundan koyuna sıçramanın, hatun isimlerinden koleksiyon yapmanın sonu yok.

her zaman daha iyisi, daha güzeli vardır. "nasıl olsa çatır çatır götürüyorum" deyip kendinizi koyvermeyin. bi müddet sonra bi bakarsınız ne birini sevebilirsiniz ne de çapkınlıktan zevk alırsınız.
yan masamda oturan çok hoş, milf, buram buram tecrübe kokan bir kadından duymuştum; 'çirkin erkek yoktur, az parası olan erkek vardır' bu mantıkla yakışıklı erkek yoktur çok parası olan erkek vardır sonucuna ulaşırım ben arkadaş.
yakışıklı kalın.
ses tonuna dikkat edin . kadınlar ezik ses tonundan hoşlanmaz. birazcık kadirizm .
hava atmayın. hem daha mütevazi olmak daha sevilesi olmaya yönlendirir, hem de olan var olmayan var yahu.
karizman yoksa bir hiçsin evlat.
kendimden biliyorum hiç bi bok için kendinizi değiştirmeyin ben yaptım siz yapmayın. yakışıklı olduğunu düşünüyosn ha etraf da böyle bakıyor eyvallah gidip en sağlam kızı kaldırıyosn iyice de kız ama geçmişte yaptıkların (ki yakışıklı adamın içinde azcık piçlik varsa kızlar her türlü yoldan çıkarır) hep önüne önüne gelecek. güzel ya da çirkin bakmamak gerekiyormuş ben bunu anladım. nasıl bi hayat yaşamak istiyorsak öyle yaşamalıymışız. etrafımzda bu çocuk piç önüne gelene çakıyor tarzında yaklaşmaları bi süre sizi çekici kılacak daha da ama sonra söneceksiniz. hep bi sorunla karşılaşacaksınız. şunu neden yapmadın bu neden böyle diye. en iyisi seni sen gibi kabullenen geçmişe saplanıp kalmayan bi hatunla beraber olmak. piçlik bi yere kadar zevk veriyor benden söylemesi.
Tip inize guvenmeyin, tipinizdeki eksiklikleri para nizla gidermeye calismayin diyenleri takmayiniz. Onunuz acik olm..
yakışıklıyım diye havaya girip hemen şımarmayın.
yakışıklıyım diye havaya girip hemen şımarın. ağır başlı olursanız sevgiliniz var zannederler.
(bkz: gizemli olun)
görüntüne güvenip de kendini geliştirmemezlik yapmayın, diğerlerinden farkın olsun. bir gün faydasını mutlaka görürsün.
kiciniza tas baglayin, kalkmasin havaya.
yakışıklı olmanın gelip geçiçi bir şey olduğunu idrak edin.